Yolda yürürken biri seni arkandan yavaş yavaş takip etse tepkin ne olur? yolunu değiştirir misin?

yolunu mu değiştirirsin?

koşmaya mı başlarsın?

arkaya dönüp sen de onu mu taki edersin?

naparsın? :D

0|1
16|23

En İyi Erkek Görüşü

• değiştirmem ama huylanırım :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 3 yıl mma eğitimi almıştım sorun yok kaşinanı kaşırız xd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Ben ki yanlış anlaşılmasın diye akşamları tek başına yürüyen Kadınların arkasından yürümeyip karşı kaldırıma geçen Adamdım.
    Niye geldiki bunlar benim başıma

2|0
    0|0
  • Erkek takip ediyorsa, arkama dönüp dururum o da durursa hayırdır bilader derim, kız takip ediyorsa dururum yaz 053...

0|0
    0|0
  • bir an da döner yakasına yapışır şah damarından sıkar, derdinin nolduğunu sorarım

0|0
    0|0
  • yoo değiştirmem ıssız bir yere çekerim eminsem sonra saklanırım o malde gelir ilkbaşta döver sonra neden takip ettiğini sorarım

0|0
    0|0
  • mk bıçaklamadan vereyim bari şu teli paraları diye iç geçiririm:/

0|0
    0|0
  • Yavaşlarım o da durursa ne var Y a r r a m derim

0|1
    0|0
  • bilmiyorum cinsiyetine bağlı bir kız ise gider sakin bir şekilde neden beni takip ettiğini sorarım erkek ise yine sorarım ama sakin olmaz :)

0|0
    0|0
  • durup oyalanıyo gibi yaparım ya da yavaşlarım bakalım geçecek mi diye. camlardan da mesafeyi kontrol ederim. baktım geçmiyo bişeye bakar gibi arkamı döner dururum. duruyorsa hayırdır bilader beni mi takip ediyon derim.

0|0
    0|0
  • Tirsardim

0|0
    0|0
  • iyice emin olduktan sonra derdini sorarım duruma göre kavga ederim

0|0
    0|0
  • yanına gider

anlatsana neden ben derim :)

0|0
    0|0
  • sen kimsin lan derim sfsdfds

0|0
    0|0
  • Arkayı bir kaç kere kontrol ederim sonra dönerşm Allah ne verdiyse pat küt

0|0
    0|0
  • Doksanlarin adana cocuklarindan olup telefonumun arka kapaginin altında yatan yaprak jileti alip kendime vurmaya başlarım kimi takip ediyosun öldürün laaaaan beni diye bağırırım kendimi keserim ne olur bilmiyorum :D ama cokkomik olur sskdjdjdj

0|0
    0|0
  • Burası Adana takip edeni döverler.

0|0
    0|0
  • onu bana yapması için eceline susamış olmasılazım :)

0|0
    0|0
  • Tenhaya saparım yaklasmasını beklerim onu ensemde hissedince paketlerim :)

0|0
    0|0
  • Biz sırf siz tedirgin olmayın diye hızla yürüyüp önünüze geçenlerdeniz rahat olun:)

0|0
    0|0
  • erkeğim ben gerek yok

0|0
    0|0
  • Dalarım

0|0
    0|0
  • lan sen kimsin lan :-D

0|0
    0|0
  • kendi şehrinde mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Korkacağımı zannetmiyorum çünkü kendimi savunmasını biliyorum, niyeti kötü olan cevabını en iyi şekilde alır.

0|1
    0|0
  • Yolumu değiştiririm ters yöne doğru yine geliyorsa sen hayırdır derim

0|0
    0|0
  • basima geldi bir kac defa. kalabalik yerlere dogru yolumu degistiririm. bir keresinde caddeye geldim ve hic ummadigi anda arkama donup bagirdim kosmaya basladi enayi :D

0|0
    0|0
  • Yolu degistiririm, markete girerim.

0|0
    0|0
  • yavaşlayıp öne geçmesini sağlarım mecburen öne geçer ben yavaşlayınca

0|0
    0|0
  • tenha bir yerse kalabalık mekana doğru ilerlerim olmadı koşarım oda olmadı arkama döner ben de onu takip ederim jsjs

0|0
    0|0
  • Önce arkama döner bakarım tepkisini ölçerim sonra hiçbir şey çaktırmıyor ve halen takip etmeye devam ediyorsa yolumu karakola doğru değiştiririm.

0|0
    0|0
  • Aniden dönüp sen hayırdır derim 😀😂

0|0
    0|0
  • yolumu değiştirip kalabalık bir yerlere dalardım tenhadan gitmezdim.

0|0
    0|0
  • durup çantamdan birşey karıştırırmışım gibi yaparım o sırada telefonumda polisi tuşlarım. baktım önümden geçip gitti sorun yok. Hala arkamda duruyor hemen polisi ararım kaçarım sonrada.

0|0
    0|0
  • dönüp arkaya bakarım, beklerim bir köşede gitmesini.

0|0
    0|0
  • Yolumu degistiririm baska care yok

0|0
    0|0
  • Yolumu değiştiririm. Baktım hala peşimden geliyor abimi ararım

0|0
    0|0
  • eğer varsa sağda solda biyerde kalabalık kafe falan varsa dalarım direkt oraya bırrr -_-

0|0
    0|0
  • Kalabalık ortama doğru hızlı adımlarla yürürüm vede arkamdaki kim diye bakarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...