Kalp kırıklıklarımız?

en büyük kalp kırıklığınızı anlatın
başlıyorum:: küçükken annemle o kadar sık tartışır ve kavga ederdik ki anneme karşı en büyük kozum olan babamla tehdit ederdim annemi annemde hiçbişey demezdi bir gün yine tartışırken "yeaa bıktım senden artık sana dayanmıyorum babama gidicem" dedim hayatımda annemi ilk kez o kadar sinirli gördüm o an ağlaya ağlaya bavula eşyalarımı koyup kalk hadi ordan git bir daha da gelme diye bağırıyodu
babamı arayıp beni gelip almasını felan söyledim tam kapıdan çıkıcakken annem "sen mi her istediğinde babana gidebileceğini sanarak onu kullanıyosun yoksa seni istemediği halde bunu sana söylemeyip sana yakın davranan baban mı seni kullanıyo seni istemeyen babandı" diye bağırdı daha da acısı orada anneme "yazık beni babama karşı kışkırtır olmuşsun acıyorum sana" felan demiştim babam geldiğinde arabaya bavulu koyduğumda bu bavul ne felan demişti ve bende mallığımdan galiba bilemiyorum artık herneyse sana taşınıyorum felan demiştim ama babam uçan kelebeği sıçan böceği bahane ederek kapı aşağı etmişti beni bende götümü dönüp eve gelmiştim
babamla iki senedir görüşmüyoruz arayıp konuşmak istiyorum ama her seferinde suratıma kapanan bir telefon bana ne kazandırabilir
geç oldu ama anladım ben babamın sırtının kanburuymuşum

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Daha 5. Sınıfa gidiyodum annem bana hamileyken beni düşürmek istemiş onu teyzeme anlatırken duymuştum ve param parça olmuştum 2 sene once intihar a teşebbüs ettiğimde annem bana neden yaptın dedi neden soruyosun ki ölmemi isteyen ilk kişi sendin sonuçta dedim sonra bana bir tane vurmuştu 18 yaşımdaydım hayatımda suratıma yediğim en büyük tokattı bana baban sorumluluk sahibi bir insan değildi sana hamileyken bile aç yatıp aç kalkıyodum sen doğduktan sonra gözümün önünde açlıktan ölmeni izliyemezdim biliyorum hayalıyım ama yıllarca bu acı içimi parçalıyodu seni uyanıkken sevmeyi gururuma yediremeyip sadece uyurken sevdim dedi o günden beri annem için yaşıyorum

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İçim burkuldu. Annenizle iliskileriniz simdi iyidir umarım. İcten vve kendinizle adeta alay eder bir uslupla meseleyi anlatmaniz etkileyici. Bundan anliyorum ki aslinda siz bunu coktan aşmışsiniz ve sizi güçlendirmiş. Tebrik ederim.
    Keşke anne ve baba olmak için de ehliyet verilse. Hiç değilse sizin anneniz uzerine düseni yapmıs ve soze sahip çikmıs bu sansı hic bulamayanlarda var.
    Kalp kırıklığı yaßamayan yok ki benimde yaşadığım yillar az değil hani 😊Anlatsam uzun olur. Iyisi mi biz mutlu anlarimızi düşunelim bu daha motive edici olur hayata. Sevgiyle kalınız..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Babanın demek geldi içimden. Sıkıntı yapma ben babamı hiç hatırlamıyorum bile. Anne candır gerisi heyecandır

1|0
    0|0
  • Benim babam daha da beter. Seni istemeyen birini hadi ordan ediceksin. Bu kadar basit. Annene guzel bir supriz yapmalisin. s

0|0
    0|0
Yükleniyor...