Kalp kırıklıklarımız?

en büyük kalp kırıklığınızı anlatın
başlıyorum:: küçükken annemle o kadar sık tartışır ve kavga ederdik ki anneme karşı en büyük kozum olan babamla tehdit ederdim annemi annemde hiçbişey demezdi bir gün yine tartışırken "yeaa bıktım senden artık sana dayanmıyorum babama gidicem" dedim hayatımda annemi ilk kez o kadar sinirli gördüm o an ağlaya ağlaya bavula eşyalarımı koyup kalk hadi ordan git bir daha da gelme diye bağırıyodu
babamı arayıp beni gelip almasını felan söyledim tam kapıdan çıkıcakken annem "sen mi her istediğinde babana gidebileceğini sanarak onu kullanıyosun yoksa seni istemediği halde bunu sana söylemeyip sana yakın davranan baban mı seni kullanıyo seni istemeyen babandı" diye bağırdı daha da acısı orada anneme "yazık beni babama karşı kışkırtır olmuşsun acıyorum sana" felan demiştim babam geldiğinde arabaya bavulu koyduğumda bu bavul ne felan demişti ve bende mallığımdan galiba bilemiyorum artık herneyse sana taşınıyorum felan demiştim ama babam uçan kelebeği sıçan böceği bahane ederek kapı aşağı etmişti beni bende götümü dönüp eve gelmiştim
babamla iki senedir görüşmüyoruz arayıp konuşmak istiyorum ama her seferinde suratıma kapanan bir telefon bana ne kazandırabilir
geç oldu ama anladım ben babamın sırtının kanburuymuşum

0|0
32

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...