Ergen kardeşime nasıl davranmaliyim?

Benim kardesim 14 yaşında erkek. Geçenlerde ben duş aldım tam odamda giyinecektim ki bu birden iceri daldı. Bende bornozu çıkartıyordum o gelince alelade sardim üstüme. Böyle bir durumda insan kendini direk dışarı atmaz mi? Ama bu kapıdan bakıp abla pardon falan dedi. Bende kızdım defol git dedim öyle gitti. Sonra dışarı çıkıp baya güldü.
Sonra ertesi gün benim uzerimde pantolon yok odama gidip iç çamaşırımı degistirecektim. Baktim bu benim odamda diğer kardeşimle oturuyor. Kapidan diğer kız kardeşimi cagirip bana bir külot ver dedim gittim. Bu sordu ne istedi falan diye. Sonra ben banyodayken yine pat diye girdi üzerimde çamaşırım yoktu. Ama ses tonundan bilerek yaptığı belliydi. Yine kapıyı hemen kapatmadı. Bir şeyler geveledi. En olmadık yere girmişsin falan dedi. Sacmaliyor yani. Ben hep kapımı kitlerdim nasıl açık kalmış anlamadim o gün.

Edepsiz bir çocuk da değil ama napmaliyim. Ben 19 yaşındayım bu arada.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• tam bir ergen işte tam bir ergenlik merakı

1|0
    0|0
    • Normal karsilamamak lazim ben onun ablasiyim. Arkadasi olsa merak dersin ama bana olmamalı.

• onu azarlama, gururunu kırma sallamaz gibi görünür ama içinde başka şeyler biriktirebilir ve ileriki hayatında çok ciddi sıkıntılara yol açabilir. Ama artık teması kes kesinlikle dokunma, yanına yatma vs. ve çok daha dikkatli ol kapını kilitle seni bir daha bu durumlarda görmesin

• Tamam çok teşekkür ediyorum. yardımcı oldunuz. :)

Erkekler Ne Diyor 4

• İşte okullarda az buz cinsellik ile alakalı dersler verilse böyle bir durum ortaya çıkmaz size tavsiyem maddi durumunuz iyiyse psikolog yardımı alabilirsiniz ve ya okullardaki psikolojik danışmanlar da bu işin altından kalkabilirler.

1|0
    0|0
    • Bu anlattığım dan baska bir şey olmadi. Simdi bunu anlatsam anneme babama bu sekilde cok endiselenirler üzülürler. Hani bundan kardesim de cok yıpranır. Ergenlik dönemi. Onun etkilenmesini istemem. Belki daha büyük bir soruna sebep olur.

• Ailen bilmek zorunda değil çok rahatsız olman durumunda başvurman gereken güzel bir yol olabilir diye bunları söyledim, kardeşin yıpranmaz çünkü hatasının farkında ve artık yavaş yavaş yaptıklarının sonuçlarının bilincinde olması lazım bu erişkinliğe ulaşmış bir birey olarak gör artık onu. Daha büyük sorun olabilir ama uzman görüşü alınmazsa daha daha büyük sorunlarda oluşabilir bunları göz önünde bulundurarak karar vermenizi tavsiye ederim.

• Terslesen iyi olur.. tesadüfler çoğalacak gibi duruyor.. egemenliği nedeniyle olan şeyler ama senin abla olduğunu unutturma bence bir daha olursa çok ciddi tepki ver sakin gülme sessiz kalma

1|0
    0|0
    • Yok pek egemen sayilmaz. Yani ben 5 yaş büyüğüm. Kalkıp dovemem ama tepki veriyorum sürekli. Asla gülmem. Bu ara sürekli tersliyorum. Sana ne oluyor falan diyor. Böyle davranmamali miyim ki?

• Yani şöyle neye tepki verdiğini anlaması için senin de bundan aşırı rahatsız olduğunu hissetmesi gerekli. O tepkiyi vermen gerekli. O anda yani..

Sen artık büyüksün oda tam yetişme döneminde aranızda mesafe olmalı artık. Fazla cinsel içerik seyretmesini ve eger ki bu siteler içinde ensest yayınları takip ediyor ilgisini çekiyorsa tehlikeli seviyeye gelmiş olur

• Onu bilemeyiz ki ama. Ne izliyor bilemem. Ben olmadı banyoda falan giyinirim. Dikkat ederim daha fazla. Ayni evdeyiz yapacak baska bir sey yok.

• Ergenlik doneminde anlayişli davran senin her sozun her haraketin gelicegini etkileye bilir biraz daha dikkatli ol

1|0
    0|0
    • Nasıl davranmaliyim. Bana taktik ver lütfen.

• Aynen tekrar sağol 😄

• sizde sagolun :)

• çocuga ac bir pono doya doya gorsun .

sende bunu aramasıda farklı cinsel eğilimlere yol açar ilerde haberin olsun.

2|0
    0|0
    • p*rno izliyor zaten. Gecen faturasi 3 katina çıkmış. Annem ısrar edince söyledi. Hani fazla bir tepki de almadi. Bence p*rno vb. Bu tür eğilimlere daha fazla yöneltir.

• tcvzcu falan olup çıkcak basımıza . baban falan var mı söyle bir iki çift laf etsin. annen anlatsın babana

• Öyle bir çocuk degil :) efendidir. Yakışıklı da. Okulunun gözdesi. Ama hiç kızlara bir eğilimi yok. Sevgilisi falan da yok onun yaşında yavas yavas olur çünkü.

Anneme soyledim tabi bu şekilde degil. Anne bu çocuk kapiyi çalmadan giriyor dedim. O da kızdı. Hani ailede de babam aksam odama girmez bile. Kapıyı çalmadan asla girmez. Ben utanirim böyle anlatmaya anneme.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...