Bu gürültüden kurtulmak adına sizler ne yapıyorsunuz?

İnsanın içinden çoğalması için dışından azalması gerektiği düşüncesindeyim. Az insan, az eşya... Durulmak, bu gürültülü yaşamın ortasında nefes almak için ne yapıyorsunuz?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Yaşamayı sevmeye çalışıyorum dertlerin bitmediği yerde kendimi bırakmıyorum, bıraksam bilirim yıkılıp kalacağım bu dertlerin ortasına aldırmadan her doğan güneşin yeni bir günün hep bir umut yenibir başlangıç olduğunu bilirim, geçen günler bitmiştir geleceğe bakmalı.. Yollar bemimdir yürümeliyim yürümeliyiz.. Yürüdükçe koşmalıyız.. Kendinde çoğalacaksan kendine koş kendine iyilik yap hayatı sev..

1|0
    0|0
  • 2000'den sonraki birey üretimi durdurulmalıydı.

1|0
    0|0
  • Aynn ortak huzur yaaa gersi boş

1|0
    0|0
  • Fazla gürültüden hoşlanmam akıl sağlığımı etkiliyebilir uyuyamadığım için ben sessiz ve karanlık ortamlarda uyuyabilirim rüya görmek için konsantre olmam gerekiyor yoksa uykuya dalamıyorum sabaha kadar gözlerim açık duruyorum :D

0|0
    0|0
  • bu toplumsal bir sorun. Eğitim ve üretimle alakalı. Bir kişi bu sorunun üstesinden gelemez malesef. Toplumun eğitimi bilinci şart. Eğer sade bir yaşam istiyorsan kırsal bölgelerde şehir keşmekeşinden uzak yaşamayı deneyebilirsin. Sorununu bir nebze azaltır ve nefes almanı sağlar. Ama tek başına genel mücadele edemezsin. Buna ne senin nede benim gücüm var.

0|0
    0|0
    • Ben kişisel bir durum olarak iç yaşantımızdaki gürültülerden bahsettim.

• Teşekkür ederim yorum için.

• Gürültü yokki

0|0
    0|0
  • Hiçbişey.

0|0
    0|0
  • Soruyu pek anlamadım :/

0|0
    0|0
  • Hicbise

0|0
    0|0
  • Tek başıma yaşıyorum. Sevgilim yok. Dostlarım az ve değerli.

0|0
    0|0
  • Kendi sınırlarını çiZ

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kitap okuyorum

1|0
    0|0
  • Çok haklısın. Bende şehir gürültüsünden hoslanmayan biriyim. Bu yüzden gece uyanık oluyorum daha sessız oluyor. Sabah uyuyorum ve gürültüyü duymuyorum. Zira duyarsam karşı apartmanımdakilerin arabasının lastiklerini indireceğim.

0|0
    0|0
  • Umursamıyorum hayatıma çok az insan alıyorum hem yaşamak için sebep bak müzik var saolsun

0|0
    0|0
  • Çay koyuyorum :)

0|0
    0|0
  • haklısın bence.

1|0
    0|0
Yükleniyor...