Tecavüze Uğrayan Kız (Bağdat Caddesi) ?

Arkadaşlar ben tecavüz olduğu zaman psikolojim çok bozuluyor en ince ayrıntısına kadar öğrenmek istiyorum , tabi ki kötü birşeydir fakat videoları izledim haberlerde tecavüzü topluma haksız birşey olduğunu göstermek için meşru olmadığını göstermek için olayı farklı anlatmışlar sanırım talimatla o görüntüleri de silmişler, adam minibüsten iniyor ve yakalıyor diye yayınlamışlar ! Oysa ki olay şu şekilde gelişiyor; lk video'yu izlediğim de ben bunu gördüm kız eğlence dönüşü bir adamla tanışıyor gece 03.00' sularından bir kaç saat önce adamla geziyor sohbet ediyorlar gezerken adam bıçağını düşürüyor kız bıçağı görünce endişeye kapılıp yanından kaçıyor, adam da sinirlenip kızı takip ediyor video'da ki görüntüde öyle olmuş zaten saniyeler içinde minibüsü durdurayımda ben şu kıza tecavüz edeyim diye planlamamış, minibüsle takip etmiş yani kızla arasında birşey yaşanmış önceden, işte o düşürdüğü bıçakla bu sefer tecavüze zorlamış adama gönüllüymüş kız bana öyle geldi hani bıçağı görmemiş olsa belki tanışıp flörtleşiceklerdi, burada sadece tecavüz olayı iğrenç siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu olay birazda sevgilisiyle seks yaparken videosu çekilen kızların olaylarına benziyor. İkisininde keyfi yerinde sonra karşı taraf şerefsi zlik yapınca yok zorladı yok baskı yaptı ebenin nikahı..
    Sen gidiyorsun karaktersizi buluyorsun, kendi isteğinle öpüyorsun ( bıçağı görmese belki aynı yerde sonuçlanacak) sonra adam dengesiz çıkıp tecavüz edince ( ya da alkollüylen sevişince pişman olup) bana tecavüz etti diyor. Edeni savunmuyorum edeninde varoluş zihniyetine... Ben. Şöylede bir kızılderili atasözü vardır: ' kendini korumayana kuzu bile saldırır.' .

Türk hukukuda böyle işler. Her biri zayıflatıcı etkendir, hepsi ama hepsi mantıklıdır. ( tecavüz mantıklı demedim hemen saldırmayın )

0|0
    0|0
    • Kızın darp raporu yoksa zaten direk adam 2 senede çıkar belki.
      Savcı gelecek müebbet isteyecek ; adamın avukatl gelip ' neden bağırmadın diyecek ' çat 7 yıl , neden öptün ( tahrik) çat 10 yıl gidecek, 'görgü tanığın ya da görüntü kaydın var mı' yoksa çat 7 yıl gidecek... Adamda gidecek ' niyeti vardı yaparken bir şey demedi sonra benden bir şey istemeye başladı ( para vs) vermeyince beni suçladı ya da yaparken bir şey demedi niyeti vardı sonra birden ağlamaya başladı ne olduğunu anlamadım diyecek kız birde aklı dengesini ispatlamak zorunda kalacak.

Kızlar Ne Diyor 11

• Bıçak zoru olmasa tanışıcaklar ne demek ya. 19 yaşında geç kiz sokakta rahatça yürüyecek mi yürüyemicez mi nasıl bir kafadır. Adamın o... pu çocukluğu bu. Evli ve iki çocuk babası bu kendi karısına kızına yapılsa namus bekçisi kesilir serefsiz😡 o kızın psikolojisi nolcak tanışıcaklardı belkı demen o kadat yanlış o kadat geri kafalı bı dusunceki...

2|0
    0|0
    • SelinHanım_ sokakta rahat yürüyor zaten o kadar rahat ki bir adamla tanışma cesaretinde bulunuyor.. tecavüz değil olay orda adamla tanışması niye yüz veriyor o saatte istediğini yapar diyorsun o saatte dışarıda it köpek karakterli insanların kol gezdiğini herkes gibi sende biliyorsun, uzak durmayı bileceksiniz bunlardan

• Yaşamadığın için sana öyle geliyo😒 gerçekten seviyesiz ve gerikafalı yorumlar yapıyosun muhattap olmuyorum daha fazla seninle geremicem kendimi😡😡

• Senin şu konuşma tavrın da tecavüz tavrıyla aynı birisi cinsel tecavüz biriside düşünceye tecavüz.

• Ulan şunlarla aynı ülkede aynı nefesi alıyoruz...

3|0
    0|0
    • ama kız adamla tanışmış öpüşmüş bıçağı görünce kaçmış?

• Tecavüz edeni öldürmek lazimda. Ben kiz anliyamadim. Sevgili gibi rahat rahat koluna girmis. Kiz cok rahat davraniyor yoksa banami oyle geliyor

0|1
    0|0
    • Zaten öncesinde adamla tanışmışlar o saatte hemde, gezerken adam yanlışlıkla bıçağını düşürmüş paniğe kapılmış ben olsam bende kapılırdım yani illa tecavüz değil hırsız diye şüphelenip paniğe kapılır insan. Kız bıçağı görünce kaçmış işte adamdan, adam da sinirlenip takip etmiş bunu minibüsle gördüğü yerde yakalamış işte tecavüze zorlamış haberler de farklı anlatıyorlar, sanki kız tek başına gezerken adamın teki yakalayıp tecavüz ediyor diye, kız adamla tanışmış yani. kızın suçu

• Şeriat gelsin dimi @Babe1991

• Aynen mesafeli olmalisin herkese. Bazi kizlar hemen taniyormus gibi samimi oluyorlar. Ama yinede tecavüz etmeye hakki yok o. Cocugunun.

• Tanışabilir, olabilir. Bize ne bundan. Tanıştı diye tecavüz mü etmesi gerekiyor? Tüm bunlardan önce bu şahıs bir kadının gece dışarıda dolaşma özgürlüğünü elinden almış, bıçakla tehdit edip takip etmek ne demek? Tanıştı ve sonrasında tartıştı veya tartışmadı burası seni hiç ilgilendirmez. Ne seni ne beni. Ya da bütün yolu birlikte yürüdü. Bu kızın bileceği iş. Seni ilgilendirmiyor. Olaya bir açıdan yorum getirecek kadar aciz misin anlamadım.

1|0
    0|0
    • _TugceAngel_ hiç kimse tecavüz etti bravo demiyor zaten.. Erkeğin doğasında var bu Türkiye'de 100 değil belki 5 milyon erkek vardır tecavüz edebilsem diye düşünen, sen bir erkekle kız arkadaşınmış gibi gezemezsin, bu senin özgürlüğün değildir, eğer bunu özgürlük olarak kabul ediyorsan saat 03:00 bir sapla tanışıp onla geziyorsan sende suçlusundur.

• _TugceAngel_ olmalı demeyle olmuyor, bende isterim dışarı çıktığımda hırsızlar beni gasp etmesin ama öyle bir dünya yok işte- dünyayı toz pembe mi sanıyoruz acaba? gerçeklerle yüzleşmek lazım burası cennet değil dünya. ona göre adım atmak lazım

• Artık o kadar gördüm ki içim karardı be. Sitede asılsın, ölsün, kafasına tula düşsün yazsak ne yazar? Adama altın portakal veriyorlar...

1|0
    0|0
  • Eben

1|0
    0|0
    • Yorumun boyle bır olay karsısında oldugundan daha gereksız durmus bu kadar cıddı bır olayda sen yorum yapmasan daha ıyı olur

• ne olursa olsun bunun gönüllüsü falan yok. diyelimki sevgilisi, birbirlerini seviyolarmış yinede tecavüz etse bir sey olmayacak mıydı saçmalık

1|0
    0|0
  • Biz zaten saat geç oldumu evden çıkmayalım, korkuyla yaşayalım.
    Aynen devam.
    #bizbunuhaketmiyoruz

0|0
    0|0
    • @cikolatalıfondu üstüne niye alınıyorsun ki biz erkekler de 00.00 da dışarı çıkmaya korkuyoruz. kendinizi aşağılatmayı ne çok seviyonuz sizi kendimizden ayırmıyoruz merak etmeyin

• Bir insan'ın zaten 22.00 dan sonra dışarı olması anormal bir durumdur isterse 40 yaşında adam olsun.. o saatte ailenin yanında ya da ailenle dışarı çıkarsın tek başına çıkmak neyin aklı ki?

• Bu sosyaliteyle ilgilidir. İnsanlar istediği zaman dışarıda olabilir.

• Daha önce flörtleşmiş olsa bile kız kaçmış diyorsunuz ve o erkek sonrasında takip etmiş ve bu iğrenç şeyi yapmış ister flörtleşsinler ister sevgili olsunlar kadın istemiyorsa ve bıçak zoruyla yapılıyorsa bu tecavüzdür ve suçtur.

0|0
    0|0
    • Canım ama saat gecenin yarısı sen adamla niye tanışıyorsun? O saatte bir kız gelip bana tanışma teklifi etse arkama bakmadan kaçarım

• @Nurrinci canı yansa adamın koluna niye girsin düzgün şeyyyyapmış zaten belli

• Adamın elindeki bıçak sebebini açıklamıyor mu sizce de?

• Ne olursa olsun bu durumu meşrulaştıramaz o adam hiçbir yönden haklı olamaz bir kıza tecavüz etti ve cezaların en ağırını sonuna kadar hak ediyor..

1|0
    0|0
  • Gece o saatte bir kızın ne işi var dışarda hayır yani toplumda bu kadar art niyetli insan varken.. Kızdaki cesareti tebrik ediyorum.

1|0
    0|0
    • kız bide adamla önce tanışmış öpüşmeye başlamışlar o sırada adam bıçağını düşürünce kız korkup kaçmış

• evet sanki vermiyorlar mı? ben gece kulübü tarzı bir yerdede çalışıyorum bunun gibi günde 100 tane kız geliyor her ikisi de 18 yaşında erkek arkadaşlarının kucağına çıkıp öpüşüyorlar 18 diyorum bak.. tuvallette ilişkiye giriyorlar iç çamaşırlarını topluyoruz, bu kız verse çok mu? ne fark eder ki bu kızın ne farkı vardır sence onlardan? adamla öpüşmüş

• Hani bir söz var ya kız kuyruk sallıyor adam geliyor.. Her neyse Allah hepimizi affetsin ahir zaman

Erkekler Ne Diyor 10

• Vallahi konuyla ilgili bir düşünce paylaştım kızın teki beni nerdeyse sapığın kankası ilan edecekti. Oysa kimseyi savunmadım. Olayı sadece bir yönüyle değil her yönüyle ele almıştım. Aynı şeyleri burada yazsam her halde sen de bana düşman kesilirsin. Ne de olsa amacın görüş almak değil kafandaki görüşe uyan görüşleri görmek.

0|0
    0|0
    • istediğin gibi yazabilirsin okurum. ben önyargı değil her açıdan bakarım olaya

• 4. Olayı sadece kadın hakları olarak değerlendirip bol bol dünya barışı mesajı vermek işe yarasaydı özge can kardeşimizden sonra bu gün bu olay yaşanmazdı. Demek ki olaya kadın hakları gözüyle bakmak çözüm getirmiyormuş. Acaba adalet savunma ve eğitim sektörünü mü güncellemek lazım. Daha evrensel ve pratik mi düşünmek lazım ne dersin? Yoksa gerçek hayatta hiç bir faydası dokunmayan sanal sitelerden nefretle kınama mesajlarımı yazalım? Ve eğer ceza sistemi bana kalsaydı samimiyetle söylüyorum O kansızı akıllara durgunluk veren işkencelerden geçirirken bütün ailesini sorumlu tutar ve gözünün önünde annesini babasını kardeşlerini karısını çocuklarını kundaktaki bebeğini bile yavaş yavaş, yakar yakar söndürürdüm yakar yakar söndürürdüm. Tüm bunları gece saat 12den sonra canlı yayında tüm memlekete izletir , küçücük bebekten ne istedin diye soranlara diğer sapıklara ibret olsun diye derdim.

• kız bide adamla önce tanışmış öpüşmeye başlamışlar o sırada adam bıçağını düşürünce kız korkup kaçmış

• Sözde AKPliler olarak muhafazakarız, ümmetçiyiz ehlamdulillahi rabbilalemin müslümanız. Ancak şu ülkeye İslam düşmanı CHPliler ve yandaşları HDP olan siyasi PKKlılar yüzünden şeriatı getiremiyoruz. Bu ülkeye İslam Şeriatı gelseydi bunu yapamazlardı. Yapsa bile sadece bir hadım cezasıyla kurtulamazdı.

0|0
    0|0
    • Şeriat olan ülkelerde tecavüze uğrayan kadına kırbaç cezası veriyorlar ve tecavüzcülere bir şey yapmıyorlar.

• Aynı fikirdeyim.

0|0
    0|0
  • Tecavüzcü savunalamaz ancak bir kızla sevgili olun çıkar ilişkisi yaşayın gönüllüce ilişkiye girin işine gelmeyince tecavüz etti derse işiniz bitti bu olayın aslını bilemeyiz ama iftiraya kurban gitmekte var bu hayatta ama bu bıçaklı mıçaklı zorlamaya girmiş gibi duruyor ama kızın yanında tepkisiz yürümesi saçmalıktan ibaret insan noluyoruz der bir tepki verir belliki o adamla bu kızın bir geçmişi var

0|0
    0|0
  • Yinede meşrulaştırmıyor bu durum yine de yanlış ne yani şimdi?

2|0
    0|0
    • Yanlış ne biliyor musun, sen kız olsan 03:00 da bir erkekle tanışır mıydın tanışmaz mıydın açık söyle? İstediği saatte gezebilir ama istediği saatte istediği erkekle tanışamaz

• Tanışırdım niye tanış mıyım? Aklınızda özgür kadın o... Ama öyle değil.
      Biz karar veremeyiz kadınların ne yapacağına isteyen istediğini yapsın. Bu kafanın da o adamdan farkı yok.

• ben videoları izlemedim lakin gece 03 de hangi şehirde minibüs var çok merak ediyorum. gönül isterdi ki böyle şeyler olmasın lakin 70 milyonluk toplumda illa ki bu tarz şeyler olur. ütopik olmamak lazım

0|0
    0|0
    • adam zaten kızla tanışmış yani minibüsle gezmiyormuş kız kaçınca minibüse atlamış kızı aramaya koyulmuş bulunca da inip yakalamış

• dediğim gibi olmasın lakin hayaller aleminde de yaşamaya gerek yok

• Buradaki olayda suçu sadece bu adama yıkmak çok yanlış. Burda kızda suçlu.

0|0
    0|0
  • Al bir potansiyel tecavuzcu daha atın şunu siteden mk

2|0
    0|0
    • her sözünün sonunda ''mk'' kullanıyorsun. devamlı bir koyma eylemi var senden Ala'sı var mı?

• Ben onun var ya ne diyim, kıza mı üzüleyim lanet olası adamın çocuklarına ve karısına mı?

0|0
    0|0
  • bu 'oç'lara niye daha büyük bir ceza vermiyorlar 'mk' böyle işkence yapsalar her yerini yaksalar sonra ibret olsun diye taşlasalar daha iyi olmaz mı

1|0
    0|0
Yükleniyor...