Herseyimi ailemle kavgami iki uc yuzume gulene anlatiyorum ve sonradan pisman oluyorum?

Biz okuldacok cooluz falan beni seven biri var ona boyle ailemle yasadigim kavgayi alattim arkadaslarim bana kizdi niye anlatiyosun simdi arkadaslarina anlatirfalandiyolar ya hep boyle oluyo biktim kendimden yaaaaaaaa hep soylediklerimden pisman oluyorum napicammm

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu anlatma sebebin seni gercekten dinleyen biri olmadigi icin olabilir mi? Seni anlayabilen birileri yok ve sende herkese anlatarak icini dokmeye calisiyorsun. Sanirim cozumu kendine iyi bir dert ortagi bulmak.. olmadi psikolog filan

0|0
    0|0
    • Aynen biz bugun kavga ettik annemle o an o cocukla konusuyodum sadece anlattim ama simdi arkadaslarina anlatirsa rezil olurim ya

• Bu yasadigim seylerde bana ders olsun ama arkadaslarim artik bendej akil almiyo eskiden ne olsa jatice ne yaziyim falan derlerdi su son hatalardan sonra benden sogudular

• Tekrar zayifligi birak ve ayaga kalk. Kararlarindan donme. Kimseden akil alma gittigin yolda ilerle. Ancak boyle seni ciddiye alirlar

Erkekler Ne Diyor 5

• Sus en iyisi

0|0
    0|0
  • Herkesi kendin gibi iyi niyetli sandiğın icin masumane duygularla anlatiyorsun. Fakat şunu unutma insanların çogü cikarci ve iki yüzlüdür.

Bu yüzden kendine sahip çıkmaya çalis

0|0
    0|0
    • Arkadaslarim bana diyoki sen salakmisin simdi anlattin arkadaslarina anlatir falan
      Ama o an icimi dokmek istedim ya of yaaa

• Sadece cok yakın arkadaslarinla dertleş. Bazı konular hakkinda onlardan bile bahsetme

• Ben simdi yasama amacim yok intihar edicem yaaa

• Kötü davranış.

0|0
    0|0
  • Hatalarından ders çıkartman yeterli olacaktır

0|0
    0|0
  • Anlatma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• benim arkadaşımda öyle..

0|0
    0|0
  • Ayni bennnn 😐 herkesi kendimiz gbi gormemiz

0|0
    0|0
    • Biktim iki uc yuzume gulene herseyi anlatiyorum bir beni seven biri var omada annemle kavga etm8stik onu anlattim falan hatta tokat vurdu dedim arkadaslarim sok oldu salak simdi arkadaslarina anlatirsa esilirsin falan

• Dogru demisler.. hep şu vicdanimiz varya vicdanimiz bizi hep kotu insanlarin tuzagina dusuruyo

• Sonra sen aslinda anlattikta sonra gayet normal grliyo anlattigini arkadasina soyliyosun onlar niye anlattin diyip tepki gosterince agzinansiciliyo

• anlatmayacaksın bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • Bide mesela birinden tanisinca bioyle iki yusme gulunce basliyorum yok iki yusume guleni dost saniyorum ben bu hayatta herseyi herkese guvrnmekle kaybeyttim falan bunu belkinbu cumleyi herkese soylemisimdir

• her yüzüne güleni dost sanman temiz kalpli olmandan kaynaklanıyor

0|0
    0|0
    • Biktim temiz kalbimden

• altta. yorumlarını gördüm... insan hata yapar üzülme bundan sonra sağlam bas ayaklarının üstüne anlatacagın zaman neler olacağını düşün vazgeç kendini rahat hissetmek istiyorsan bir kagıda yaz parcalayıp çöpe at

• Aynen bundan sinra kimseye babamin ne is yaptigini bile soylemicem onu bile bilmesinler hakkimda

• ergen gibi davranmayı birak ailenide
    başkalarına guvenemicegin insanlara
    nasıl anlatiyosun

0|0
    0|0
    • Agliyodum sadece o cocukla konisiyofuk anlattim
      Guvendim ama o cocuga guvemiyorum ama arkadaslarim anlatma yinede dediler kimseye guvn yok falan gecende bir cocuk bana seni sebiyorum dedi daha gercekte bile gormeden onada inandim falan konustum meger oynatmis beni offffff

• her yüzüne gulene
      her seni sevdiğini söyleyene
      inanirsan sonun hep böyle olur

• Ama bazilari okadar cok inandiriyo ki okadar guven veriyoki inaniyorum

• herkese güvenmemelisin.

0|0
    0|0
    • Herkese guveniyorum hatta bu 3 haftalik cocuga okadar guveniyorum ki anlatmas diyorum arkadaslarim anlatir illa diyo

• Bzilari cok guvendiriyo varya guvenmesem utanirim bile saniyorum ama bundan sonra kimseye guvrnmicem

• çok konuşmak istiyorsan psikologa git uzman biriyle konuş hem yardımda alırsın.

• Yanlız değilsin safız biraz ondan herkesi iyi sanmayı birakmamiz lazım

0|0
    0|0
    • Gecen bir olay oldu daha beni gercekte bile gormemis cocuk hayatini analtti konustuk falan bana 1 gunde asik oldu bende inandim bama yalanlar soyledi yok cezaevine giricrm falan bemde inandim uzildum dedi bana sonkez askim de falan bende dedim sonra hersey sakaydi dedi ustim basima yikildi ya ben cok salagim biktim kendimden

• Pislikler ya bn en yakinlarıma bile guvenmiyorum sana ders olmuştur bir daha daha dikkatli yaklasirsin insanlara

• en iyisi anlatmamak kendi içine atmak baktn ki kendini tutamiycan konuyu değiştirmeye calış

0|0
    0|0
    • Bundan sonra oyle yapicam ama iste of

Yükleniyor...