Bu kıza ne yapmalıyım? YARDIM?

Sınıfta bir kız var, muhattap olmuyorum, hic bir sey yapmamama ramen, arkamdan iftira atmıs, bu kız bide beni sınıfta egosuyla ezmeye calısan bir kız, ben onun bu davranıslarına iki yıldır tek bir cevap dahi vermedim, ilgilenmedim bile, kisisel sorunlarım var, ve birini en son kale alırım. Son yaptıgı sey, attıgı iftira, beni cileden cıkardı bir an, ben bu kıza iyice sovdum, yaptıgım yanlıs belki ama, bu halim bu kadar abest mi, ben kimseyle urasmıyoken bir andanavatın gelip sinirimibozmazını sakin mi karsiliyim, ordan bakıldıgında iyilik melegi miyim ben? Ne dersiniz kafam asırıbozuk, kotumu yaptım ben bu kıza, ne yapmalıyım fikri olan var mı cunki kendi kafamı kullanamıyorum simdi

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• ya bence o kızın senle uğraşma sebebi senin ilgi göstermeni bekliyo kendisine sende ilgilenmeyince iftiralar filn atmış ee işe yaramış gibi görünüyor.. bence sen onla hiç ilgilenme ne yaparsa yapsın kendi hayatına bak ;)

0|1
    0|0
    • Yok nefret ediyoda ben naptımı hatırlamıyorum, hafızam gayet iyidir, hatırlamıyosam %90 yapmadım bir sey

• ya boşver onu sana sapık derken düşünseymiş ne yapalım şimdi küfür ettin diye ağlayalım mı

• Saol kardesim yorumun icin

Kızlar Ne Diyor 4

• karşına al korkut

0|1
    0|0
  • Iyi yapmissin bence

0|1
    0|0
    • Bende aynı fikirdeyim, ama yeni tanıstıgım kız, sırf bu yuzden sogudu, kızın duygularını nası inciltirsin, sen sinirlendiginde banada soversin diye, gozunu seveyim kardesim, bir sey soyle bana

• -.- iyi geceler, en samimiarkadasım ismİlle konusiyim ben az, yatagımın yanındaki duvardır kendileri amabi cok insandan daha iyi dinler. Cok dusunur, hic konusmaz, ben ismailin ne dusundugunu anlamaya calısarak uyurum, tekrar iyl geceler...

• Iyi konusmalar. Selamimi soylersin. Iyi geceler sanada

• İftiranın derecesine göre...

0|1
    0|0
  • çıkışta burnuna bir tane yumruk geçir bak bir daha konuşuyor mu?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...