Burnuna kafa yiyenler oldu mu?

çok berbat birşey, lisedeyken yemiştim ama kırılmadı nedense, saatlerce uyuştu ezilmiş hissettim dokunamadım uzun süre

Güncellemeler:
tek benmiyim yani? vay canına

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• bir erkek arkadaşım kafa atmıştı ortaokuldayken :)

0|1
    0|0
    • aklıma geniş ailedeki kütük geldi ya :D

• Fsane sahneydi bizimkisi de :) filme koy oynarız yani :) öncesinde güzelce bir dövmüştüm çünkü çocuğu. Tam arkamı döndüm gidiyorum, tuttu omzumdan çevirdi ben de elinden tuttum vuramasın diye, kafayı geçirdi burnuma. Ben belli etmiyorum acımı da baktım biraz dudağım kanıyor ama çok az. Tuvalete gidip onu iyice sıktım, kanı da bulaştırdım. Müdüre gittim, misafiri de vardı yanında çocuğu çagırdılar bir azar ki offf. Alttan alttan gülüyorum ama gözümde de yaşlar :) Bu da böyle bir anımdır.

En İyi Erkek Görüşü

• valla ben bir kere tuvalette kavga ettim , adam bana kafa flan attı tabi boyum ondan uzundu pek etki etmedi bende iki kere gözüne saglam geçirdim sonra ayırdılar bir baktım gözü bolon olmuş :D , ilk defa orda öyle kavga ettim başka hiç etmedim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kafa felan bılmemde bısıklet surerken yokustan ucup yere cakılmıstım bısıklette ustume ucmustu burunda yerle ılıskıde heehehe

0|1
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir kez yanlışlıkla oldu.. gözüm yaşarmıştı

0|1
    0|0
  • Olmadı. Ama cesaret edenin beyincik soğanında kurşun saklayacak yeri olası lazım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...