Web sitesi ticareti?

Tam olarak bu is nedir neyin nesindir?
Beni bir arkakadsm bu iş için konuşmaya çağırdı yazısmada söyleyemem diye bu is nedir?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Mega. avi :D gitme kardeşim. Gittiğinde büyük bir topluluk ile baskı kurup fantastik para kazanacağını söyleyip kandırıyorlar.

Yazık 2000 tl civarı paranı alıp ondan sonra dilenci gibi millete bunu satmak için k. çında dolanacaksın. Aslında amaç bir süre sonra paranı kurtarmaya dönecek.

Birileri para kazandığını iddaa ediyor ama bir elin parmaklarını geçmez. Oyuna gelme.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim bir arkadaşim gitmişti böyle bir görüşmeye bir ürünün web sitelerine reklamını falan yapiyosun oda istememisti. Tabi senin olayin nasildir bilemem netten is yerinin adini araştır öyle git derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İnternetten ürün veya hizmet satmanın adıdır. Önemli olan web sitesi yaptırmak olduğu kadar bulduğu domain de önemlidir. Akılda kalıcı olmalı. Google de reklamları olmalı. Ve ne üzerine olacağıda önemli. Textil sitesinde plastik ürün satamazsın. Mobilya sitesinde teknoloji ürünü satamazsın. Fakat genel pazar sitesi yaptırıp hepsini satabilirsin. Önemli olan isim bulmaktır.

1|0
    0|0
  • Mega Holdings derler kısaca sakın bu işe girip süslü hayallere kapılma olan 2 bin tl parana olur sende işe girdikten sonra sadece bu işin kaymağını yiyen adamlara çalışan bir amele olursun

1|0
    0|0
    • İşi doğru düzgün anlatmiyorlar bile hergün hergün Video yolluyor bunu izle boşuna okuyorsun sen okulunu nasıl gecinceksin felan

• Benim elde ettiklermi nereden biliyorsun? Baba parasıyla değil yalnız benim kazandıklarım :) neyse kardeşim Allah sana daha fazlasını versin, birşey ispat çabasında değilim. Mal varlığımı karşılaştıracak ya da övünecek kadar gönül fakiri değilim iyi akşamlar :)

• @Ultrasonic Baba parasıyla kazandığı fikrini nerden çıkarıyorsun? Aynen birader siz o yüzden insanlardan para koparmaya çalışıyorsunuz :) Gönül zengini seni

• Kesinlikle gidip ön yargısız net bilgi almalısın, araştırmalarını da doğru düzgün yapmalısın, birçok insan önyargıları yüzünden iş fırsatlarını geri tepiyor. Bence alıcılarını aç ve dikkatle dinle :)

0|0
    0|0
    • Sende mi onlardansın anlaşıldı

• Anladm teşekkür ederim

• Rica ederim kardeşim :)

• E ticaret sitesi işte sanal ortamda ürün pazarlama sadece site sizin ürünlere damga vurup gönderiyorsunuz. Site maliyeti 3 5 bin civarı.

0|0
    0|0
  • kafada istenen ücret hiç önemsenmeyecek bir para değil... Mega vardı bir ara arkadaslarım yapıyordu... ama acıkcası pek sıcak bakmıyorum bu tarz işlere.

0|0
    0|0
  • senin veya onun elinde bazı ürünler vardır bunların internetten satışını konuşacak büyük ihtimalle :)

0|0
    0|0
  • sanal ticaret çok dikkatli ol bilgi sahibi olmadan girme

0|0
    0|0
  • e ticaret gibi bişeydir. site kurup urunlerını pazarlamak

0|0
    0|0
  • aman hiç bulaşma bence dolandırıyolar resmen

0|0
    0|0
  • Yardımcı olabilirim, bütçen varsa kurabilirim de

0|0
    0|0
  • 3 yıl bu hayal tüccarlariyla mücadele ettim ve sana tek bir kelime arkadaşim SAKIN

0|0
    0|0
  • Ahaha mega holding avi. bos isler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...