Ailemin beni sevmediğini düşünüyorum?

Arkadaşlar lise son sınıf öğrencisiyim derslerin kötü ara dönemde belge alamadım geçen sene sürekli dışarı cikiyordum ve sigara ictigmi öğrendiler ve bana güvenleri fazlasıyla kırıldı 1 yıldan beri dışarı cikmiyorim evden okula okuldan eve 3gunden beri kuzenlerde yatiriyorum eve pek ugramadim annem aradı dedi yine serserilik yapmaya devam et dedi yanı ne alaka çok üzüldüm yüzüme kapattı kardesime ilgi daha çok eve ugramiyon yzunu gormuyoruz diyor eemve gittiğimde ya telefonla ya da kardesimle zaman ve gecirjuorlar kendimi yanlız hissediyorum cok

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• tak kulaklığı aç müziği ışıkları kapa yat yatağa kendi kendine konuş...

0|0
    0|0
    • Öyle yapıyorum ama biktim

• ilk adımı sen at belki koşa koşa gelirler ama asla pes etme iyice yapış baktın olmuyor çık dışarı tak kulaklığı al eline bir defter bir kalem resim çiz söz yaz velhasıl karala çok iyi gelir

Kızlar Ne Diyor 2

• Sacmalama seviyorlar tabi ki surekli kotu dusunme bir sure sonra bunlari dusune dusune kendin olmaktan cikarsin

0|0
    0|0
    • Öyle dusunmelerimi onlar sağlıyor millet annesiyle herseyini paylaşır zaman geçirir annem evde suratima bakmiyor

• Her aile basarili bir cocuklari olsun ister onunla övunmek ona guvenmek sen oyle yapinca üzülmuslerdir bir de sigara ictigini felan ogrenmisler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...