Basimi kapatmami ailem istemiyor?

Trol olmadigimi belirterek soruma basliyorum Kilolu biriyim 115 kilo felan. . kilom piskolojimi bozdu artik su aralar rabbime tam teslim olmusum annem babam ermeniler. Namaz. kilmazlar:( ama ben Namazli biriyim. dualarimida eksik etmem herkes cok hosgorulusun diyor. 15 yasindan beridir namaz kiliorum ailemden gizli ve yas 21 olmasina ragmen halen basim acik annem hakkimi helal etmem diyor. biz ermeniyiz diyor ben kelime-i sahadet getirdim muslumanim ailemi nasil ikna edicem yardimci olur musunuz

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi haktan bahsediyor onun bu durumda din ile ilgili olan kisimda senin ustunde hakki olamaz kardesm. Sen Teslimiyetine devam et. Cahiliyye doneminde sahabiler ailelerinim engellemelerine boyun egmeyerek hakk dine yoneldiler. Senin davan kutlu bir dava mukafatini insallah alicaksin ama eger diosan ki abi basimi kapatirsam ewlatliktan ewden uzaklastirilicam gidicek yerim kendime bakicak durumum ya da kimsem yok idare edebilecek bir sekilde devam et. Unutma Peygamberimizinde dedigi gibi "muhakkak her zorlukla beraber kolaylık vardir"

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir yardim al bu konuda hocalardan falan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Her Müslüman düzgü giyiniyorsa illa ki sacını kapatmasına gerek yok bunu sakın unutma bir başka dine saygısı olmayan kendi dine saygı beklemesin

0|0
    0|0
  • Bir aile neden böyle bir şeye izin vermez. Sana normal başka konularda değer veriliyorsa ya da en azından sen öye düşünüyorsan bu durumun ne derece önemli olduğunu lütfen kendilerine anlat. Çek karşına oturt onları ve durumu tane tane izah etmeye çalış

0|0
    0|0
    • Cok konustum babam ustume icki firlatti bizim tovbe hasa bu diye :(

• şimdi tek mesele baş kapatmak olsaydı keşke. Senin vicdanın rahatsa ibadetlerımı elverdigi ölçüde yapabılıyorum dıyorsan tamamdır. Bıraz da insani açıdan ahlak biraz vicdan biraz haram korkusu. Basörtüsü isin sembolu bu benm disüncem tabi

0|0
    0|0
  • trol değilim diyorsun lakin ermeni vatandaşların hristiyan (grogaryan mezhebi) olduğundan damı haberin yok? hristiyan bir vatandaş neden namaz kılsın? bak işine

0|0
    0|0
  • Ben Ailenin yerinde olsam kendi hayatında vermiş olduğun ''Kararlara'' her zaman tüm samimiyetimle ''Saygı'' duyardım, çünkü ister ''Ermeni'' ol ister başka milletten sen eğer ''Kelime-i Şahadet'' getirdiysen sıkıntı yok demektir ve son olarak benden sana tavsiye ''İnandığın Yoldan'' hiçbir zaman vazgeçme kendini nasıl ''Huzurlu'' hissediyorsan öyle hareket et... Hadi Allah'a emanet ol eyvallah ! :) :) :)

0|0
    0|0
  • ikna edemezsin anlamazlar kardeş, anlamazlar
    sen dogru olani, içinden geleni yapiyosun icinden gelerek yapiyosun ama iste bu onlara kötü geliyor

0|0
    0|0
    • Evet abi :(

• her insanin içinde insanlik vardir yani , ne bileyim iste Allaha ibadet etmek ister, sende istiyosun onlar engel oluyosa Allaha havale et sen mutlaka cezasini bulur senin ibadet etmeni engelliyorlarsa. günah buda ayrica...

• konuşmak gerek, tekrar tekrar anlat. anlamıyorsalar maddi gücünü eline aldıktan sonra yolunu ayırırsın. Allah hidayet versin hepimize :)

0|0
    0|0
  • Kendi n gibi dininde biri ile evlenirsen dini gorevini yerine rahat getirebilirsin. Evlenince koçan sana karışabilir sadece

0|0
    0|0
  • Allah Yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • kardeşim inancını yaşa devam et sabret evlenirsen inşallah eşin anlayışlı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen kapan ailen bir sure sonra alisicak bu durumu kabullenicek

0|0
    0|0
  • kim aklını çeldi de müslüman olmak istedin

0|0
    0|0
  • Irkın ermeni anladım da dininiz ne? Acaba

0|0
    0|0
  • Ailen için duadan başka bir şey yok. ... Allaha isyan olan yerde kula itaat yoktur...

.

0|0
    0|0
  • Müslüman olmayan biri nasıl hakkımı helal etmem diyorki

0|0
    0|0
  • Ermeniliğe hakaret resmen türban pişmanlıktkr

0|0
    0|0
Yükleniyor...