Sokak köpeğine tekme atan insanları gördüğünüzde tepki verir misiniz?

Bugün böyle bir olay yaşadım. Tekme atan kişiye saygısız arsız utanmaz vicdansız dedim güldü. Sana da biri yumruğu çaksa böyle gülemezsin dedim gelsin vurabilecek varsa dedi keyfim istedi vurdum köpeğe dedi. Böyle çocukları yetiştiren aileler çok mu çaba sarfediyor?

0|0
22|35

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkede çoğunluğun tek anladığı şey güç. O yüzden böyle güce tapan bir kitle var. Merhamet, sevgi, saygı, dürüstlük falan komple alan dolan.

Ahlaksızlık, riyakarlık ve o çocukluğu kanına işlemiş bir yığın var.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şikayet bile ederim benim yanımda yapamazlar izin vermem.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Hergün işten dönerken gece beni kovalıyolar ve araştırırsan sokak köpeklerinin sebep olduğu trafik kazalarına şaşırırsın insanı kovalıyolar kız yola kaçıyo ölüyo
    Tabi bunlar açlıktan ve korkudan hep zarar vermişler hayvanlara onlarda her insandan kötülük bekliyo.
    Beni hergün kovalıyolar istesem çıkartır vururum ama kaçmayı tercih ediyorum

0|0
    0|0
    • Korksam bile zarar vermiyorum. Benide kovaliyolar yerden tas aliyo gibi yapiyorum kaciyo zaten garipler. Agzi yokki derdini anlatamiyolar

• Aslinda hepsi o kdr masumki. Gecen hfta bir kopekten korktum oldugum yerde durdum geldi isircak sandim elimi yaladi gitti :)

• korktuklarından saldırıyolar malesef yoksa tabi masumlar

• Hayvana saygısı olmayan insana da Saygısı olmaz

1|0
    0|0
  • sinir olurum öyle görsem.. Merhamet edilmesi lazım .. bazen iş dönüşü bir sanayi içinden geçiyorum .. bir tane siyah bir köpek. önce o havlıyor.. o havlayınca arkasından 5 tane daha geliyor.. ben yürüyorum arkama bakmadan. daha yakına geliyorlar. ama durup döndüm mü geri kaçıyorlar... Merhamet lazım.. hayvanlara merhamet

1|0
    0|0
  • Valla gider ben tekme atarım. insanlığın ölüme yaklaştıgı bir dünyada köpeklerden insanlık öğreniyoruz. medeniyet 0 bu ülkede.

1|0
    0|0
  • tam aksine çaba sarfetmedikleri için oluyor yani iki dakikalık zevkin mahsülünü vatandaş çekiyor israf dedikleri mahluk onlar işte o p*çi alıp tasma bağlayıp gezdirmek lazım adam olması için

2|0
    0|0
  • Kavga ettim bir seferinde o yuzden

1|0
    0|0
  • onuda ben tekmelerim

1|0
    0|0
  • Onun bunun çocukları asi kibirli büyüyolar

0|0
    0|0
  • bende ona tekme atarım

0|0
    0|0
  • Evet köpeğe döner bir hayvan tarafından nasıl dayak yiyorsun derdim.

2|0
    0|0
  • Şöyle okkalısından bir tekmede ben ona atarım..

0|0
    0|0
  • zararı olmayan bir canlıya bende zarar vermem, verenede tepki veririm.

0|0
    0|0
  • Heralde ayıpsın küfür eder doverim mkk

0|0
    0|0
  • büyük küçüğü yer.
    doğanın kanununu bozamazsın.

0|0
    0|0
    • Insanlar hayvan mi? Akli fikri yokmu? Avlanarak mi yasamimizi surduruyoruz. Sacmalama.

• Kopek eti yemiyoruz dimi? Ayrica inegede tekme atsalar tepkimi gosterirdim. Etini yemek kurban olarak kesmek ayri bisey. Mantigini anlayamadim gercekten. O zaman her hayvana eziyet et. Kesin sende yapiyosun bu tarz seyleri o yuzden tepkisizsin.

• bnde o adama tekme atrım kesnlkle

0|0
    0|0
  • bende onlara atıyom

0|0
    0|0
  • bende ona vururum kadın erkek faketmez

0|0
    0|0
  • hırrrr parçalarım onları hayvanlara değer vermeyene bende vermem hırrr

0|0
    0|0
  • insanda öncelikli olarak merhamet olması gerekiyor ne yapsak boş...

0|0
    0|0
  • Bende o köpeğe tekme atana tekme atarım hatta birkeresinde attım...

0|0
    0|0
  • Ben kızıyorum ya okulda oldu, bir kerede öyle yaptı diye arkadaşlığı kesti

0|0
    0|0
  • iyi yapmıssın ya öyle hissiz serefsizlere ben de olsam tepkimi koyardım ısterse kavga edelim

0|0
    0|0
  • Ben de ona vururdum.

0|1
    0|0
  • Merhamet etmeyene merhametli olunmaz. Gün gelecek aynısını kendisi de yaşayacak

0|0
    0|0
  • Tecavüz katliam uyuşturucu tavan yapmış bir ülkede sokak köpeklerine saygı mı arıyosn

0|0
    0|0
    • Zaten aman sokak kopegine saygi aranmaz, tecavuz edilen kisi kasinmis denile denile bu olaylar onemsiz gibi goruluyor cogu insanin gozunde. Halbuki ona buna saygimi beklioruz neler oluyo diyecegimize ufacik biseyde herkes tepkisini ortaya koysa boyle olmaz. O gun ben o cocukla tartisirken bir ton adam izliyordu biri gelip yumrugu indirseydi ne kadına dil uzatabilirdi bidahaki sefere nede baska bir canlinin canini yakabilirdi. Zarar gormedigi icin hala it gibi dolasiyordur sokakta.

• Devlet politikası canım. Hrşey allahtan, ye iç şükret yemesen de şükret. Tepki verme vs. vs.

• Tanrı yarattı demem ben de onu tekmelerim.

0|0
    0|0
  • bir tekme de ben ona atardım

0|0
    0|0
  • Direk dalarım

0|0
    0|0
  • sokak köpekleri genelde insandan kaçıyorlar

0|0
    0|0
    • Mahalle kopegi ya. Kisirlastirilmis sibirya kurdu belediye alip birakmis. Saglam saglikli. Guzel goren bir tekme atti. Diger cirkinlere hic vurmadilar

• yazık vicdansızlar

• Tepkisiz kalamam aynı o şekilde tekmeyi geri iade ederim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 21

• Daha dün yaşandı. Sakat bir sokak köpeği, bütün mahallenin de besleyip baktığı bir köpek. Otobüs durağının önüne yatmış güneş vuruyor diye. Otobüsler de taş çatlasın 3 4 adım geride duruyor bu yüzden. Salak herifin teki yürüyemezmiş oraya kadar, hayvanı tekmeledi kalk git diye. Rahat bıraksana hayvanı manyak mısın dedim, otobüsler yanaşamıyor gitsin başka yerde yatsın dedi. Aciz misin sen şu 3 adımı yürüyemiyor musun dedim, keyif benim değil mi lan yürü git surdan dedi. Sonra duraktaki mahalleli sağolsun araya girdi, adamı ite kaka kovaladılar duraktan, köpecik de geldi geri yattı yerine.

1|0
    0|0
  • Karşılık verebileceğim biriyse tabiki söylerim. Ama saygısızlık ettiğimi düşündürecek şekilde söylemem. Hatta geçen yıl otobüs beklerken birisi (sanırım benimle yaşıttı) yavru bir köpeğe tekme attı. Sonra köpeği yanıma çağırıp sevdim ve simit verdim. Sonra tekme atan gelip özür dilemişti

1|0
    0|0
  • En son üç dört çocuk bir köpeği havuza atmaya çalışıyorlardı bacaklarından tutup. Biz eskiden alır kutuya koyup beslerdik kediyi köpeği, sütünü suyunu koyardık keyif olurdu bize. Şimdi böyle davranan büyük küçük aciz insanları gördükçe üzülüyorum ve en çirkef tarafımla tepkimi de veririm.

2|0
    0|0
  • ağzını yırtmadan bırakmam.

1|0
    0|0
  • ağzına bile.. anladın sen

1|0
    0|0
  • Bagiririm aglarim falan

0|0
    0|0
  • Döverim bile

0|0
    0|0
  • Daha hugun oldu. Hayvanin biri sasirarak baktim. Yuzu kizardi

0|0
    0|0
  • Ağzını burnunu yırtarım onun

0|0
    0|0
  • Kaç kere kavga ettim halada ediyorum. Karakolluk bile olmuşluğum var. Allah onların cezasını versin

1|0
    0|0
  • Çok sevdiğim bir arkadaşım böyle bir sebepten dolayı birini yaraladı bıçakla. Şu an açık cezaevinde. Bir şerefsiz için 3 seneden fazla zamanı cezaevinde geçti. Bizim, o şerefsizi koruyan, onun hakkını arayan adalet sistemimiz, bir köpek olunca mağdur olan yetersiz kalıyor. Aslında yetersiz kalıyor demek yanlış oldu. Zerre önem verse, elbet yetersiz kalmaz.

0|0
    0|0
  • Insan oldugunu dusunmem

0|0
    0|0
  • Tepkisiz kalamam oyle olaylarda.. Kedi köpek bocek ağaç. Ne olursa olsun.. Bir canliya kasten zarar veriliyorken susmak, o eylemi yapandan daha büyük vicdansizliktir bence. Bu gibi konulardan girdigim tartisnalar sayisizdir.. Tahammül edemem.

0|0
    0|0
  • Öyle birinin kendisine tekme atmak istiyorum. Bakalım ona hoş geliyor mu? O da bir canlı, ister köper, ister kedi ve ya başka bir hayvan, tekme atarmı hiç normal bir insan?

0|0
    0|0
  • Veririm

0|0
    0|0
  • Onları gebertesim geliyor.

0|0
    0|0
  • Tepki vermeyen insan değildir.

0|0
    0|0
  • Bende ona tekme at mak isterim ama malesef.

0|0
    0|0
  • Bende ona tekme atarım nasıl hoşuna gitti mi derim

0|0
    0|0
  • Hemen polise giderim vicdansız birde gülmüş ahirette görür ama gülmeyii!!!

0|0
    0|0
  • Bende ona tekme atarım net. 😡😡

0|0
    0|0
Yükleniyor...