Nama kildiktan sonra dua etmek istiyorum ama bir turlu nasip. olmuyor :( ?

Arkadaslar namaz kiliorum 1 haftadir. AAslinda sıkıntım cok rabbime yalvarip dua etmem lazim bununda farkindaim fakat selam verdikten sonra kap kati kesiliorum. Ne dua etcegimi bilmiyorum :( unutuorum:(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• dua kitaplarını oku

1|0
    0|0
    • Yasini okuyorum selaten tuncina sabah namazindan sonra dilek duasi felan ama ben namazdan sonrada rabbimle. konusmak istiyorum ;(

• onu kalpten istecksin beyinden değil kardeşim bol bol zikir cek kalbnle

En İyi Kız Görüşü

• Dua ikiye ayrılır.
    1. fiili dua: Bu namazindır. Maksadina ulasmak icin yaptığın tum çabalardır.(para kazanmak icin ise gitmek gibi , diploma icin okula gitmek gibi)
    2. kalbi dua:Bu da elini açip Rabbimize hamdini sukrunu tövbeni yapmak ve dileklerinin kabulunü veya korktuklarindan emin olmayi istemektir.
    Namazdan sonra dua edememekten endiselenmeyin lütfen. Kalbimize bir gunde 70 kez bakan Rabbimiz orada kelimelere dokemedigimiz neler oldugunu bizden iyi biliyor. Tasarımımızı yapan Mimarımız ne ile mutlu olacağimızımı bilmeyecek. Teslimiyet ile Rabbim hakkimda ne hayırlı ise onu ver demeniz bike yeter kaldi ki bunu bile demeseniz siz neyin ızdırabını cekiyorsunuz bikiyor. Zaten bir duanın en çok kabul olma nedeni de ızdırabının çekilmesiyle olur.
    Rabbim namazda şükürde daim etsin. Kalp diliyle yapılan dialarinızı da kabul etsin☺

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Neye ihtiyacin varsa onu iste rabbinden. Illa sunu okuyacan diye bisey yok. Rabbine yalvar, gunahlarinin affi icin, mutlu huzurlu bir gelecek icin, ulken icin...

0|0
    0|0
  • Allah kabul etsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...