Yalnızlığa çare?

Eşiniz dostunuz hiç kimse yazmıyorsa, kendinizi tek, yalnız ve sıkılmış hissediyosanız napıyosunuz? Yalnızım dostlarım yalnızım yalnız.

Güncellemeler:
İtiraf ediyim yalnız kalınca kafayı yiyorum ben

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• 1) Burada takılıyorum bol bol... Haddini bilmez birinin abuk subuk bir yorumuna rastlamadıkça eğlendirici...
    2) Kelimelik oynuyorum. Oradan sohbet arkadaşı yaptım birkaç tane. Hatta bir tanesi burada üyeymiş.
    3) Beşikten beri arkadaş olduğum biri var, haftada bir buluşur, yemek yer, ardından da nargile keyfi yaparız.
    4) Bütün bunlara rağmen o his kaybolup gitmiyor, galiba baş belası bir sevgili şart 😂

1|1
    0|0
    • beşikten beri arkadaş olduğun biri hala hayatındaysa inan hayattaki en az yalnız insanlardan birisin kardeşim çok şanslısın çünkü 29 senelik derin bir sevginin ne olduğunu biliyorsun..

• @IIXIIXV 39, gerçek yaşım :)
      Ve haklısın, böyle bir arkadaşlık çok az insana nasip olur. Babalarımız asker arkadaşmış. Sonra onlar evlenince biz doğmadan annelerimiz de arkadaş olmuş. İlkokulda da aynı sınıftaydık. Üniversiteyi de Ankara'da beraber okuduk. Halen de Ankara'dayız. Arkadaşım Ankara Garı'ndaki patlamada (ve pek çok asayiş olayında) ölenlerin DNA tespitini yapan ekibin lideri. Onunla gurur duyuyorum.

En İyi Kız Görüşü

• Bir şey yapmıyorum yalnızlıgın keyfini çıkarıyorum kafam rahat.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Müzik dinlerim, kitap okurum.

1|0
    0|0
  • Çay demle, sırtını yasla al eline birşeyler oku, oyna , izle :) az insan çok huzur. Hiç dostun olmayınca nirvanaya ulasiyorsun sanırım 😄

1|0
    0|0
  • Sarılalım😀

1|0
    0|0
  • Yalnızlığın çaresi allahı anmaktır

0|0
    0|0
  • Aman hangimiz yanlız değiliz ki
    İç sesinle konuş daha iyidir

0|0
    0|0
  • Apaçi mode on
    Aciyrum müziği son ses kendimi eglendiryorum Yalnızız diye eglenmiyecezmi

0|0
    0|0
  • Yazmıyorsa sen yaz

0|0
    0|0
  • malesef bnde yalnzm dert arkadşı aryrum

0|0
    0|0
  • Yalnızlığa tek bir çare var oda mümkün olduğunca ''Toplum'' içine sürekli karışmak aksi takdirde sıkıntı olur o şekil yani... :)

0|0
    0|0
  • Ben de sıkılıyorum ks ye giriyorum 😢

0|0
    0|0
  • Yanıyorsun elob_ abla

0|0
    0|0
  • Yok yok yok

0|0
    0|0
  • geçen öyle baya sıkılmıştım 3 4 ay hiç kimseyle konuşmamıştım ksde hesaplarımı silmiştim o zamanlar. Direk ks hesabı açıp bir tartışma ortamı olsun diye bir soru sordum 40 50 kişi falan yazdı baya tartıştık :)) baya iyi geldi :) millet tartışıyor seviyesizce yazan mı dersin normal laf atan mı dersin ben mutluluklar içerisinde tartışıyorum :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...