Bu dünyaya ne için geldiginizi düşündünüz mu? Bir karara varabildiniz ve o uğurda çalışabiliyor musunuz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda şunu söylüyebilirim. Her insan bir amacı yerine getirmek için doğar. İnsanın yani her insanın bir var olma nedeni yoktur var olma nedenini bulamayan yani amaçlarını bulamayan birçok insan ölmeyi yani intihar etmeyi seçer ama ben 20 yaşındayım yaşama amacımı bulamadım intihar edicem diyorsa tam bir saçmalıktır Yaşama amacınıbulmak için yılları devirmek gerekiyor.

1|0
    0|0
    • Yıllar sonunda bulunduğuna inanıyor musunuz?

• Evet aynen öyle :D hayırlısı o zaman.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• hep duşundum bazen sabahlara kadar duşundum gecelerı amacsızca sokaklarda gezıp duşunup durdum yok ıcınden cıkamadım ve acı ama gercek şu halen duşunuyorum

1|0
    0|0
  • O uğurda yapabildiğim ibadetlerimi yerine getirmek ve olabildiğince günahtan uzak durmak ama başarılı olabiliyor muyum orası meçhul Allah bilir.

1|0
    0|0
    • Bu çok güç olmuyor mu? Kendimi çok sartliyor sıkça kendimle konuşuyorum. Olabildiğince az günah işlemeye çalışıyorum. En azından bilinçli olmamasına dikkat ediyorum. Gel gor ki ibadet boyutu sağlam olmuyor. İçimde çok istesem de dışa vurmadikca bir anlam ifade etmiyor.

• Umarım yaparım çok sagolun :)

• Sizde sağolun :))

• ondan geldık ona gidecez , ona göre yasıyoruz Allah tum muslumanların gunahlarını affetsın hayatımızda hakkımızda hayırlısı inş..

1|0
    0|0
  • çok düşünüyorum bu konuları ve sonra evren bana bir hapishane gibi geliyor , kaçmak istiyorum burdan , atmosferi parçalayıp gitmek istiyorum.

1|0
    0|0
    • Biz yine aynı biz olunca ortam değiştirmenin ne gibi bir etkisi olabilir ki?

• cok sukur rabbımı bılıyorum nıcın yaratıldıgımı acızlığimi biliyorum :D

1|0
    0|0
    • O bir gerçek. :) peki bunun için çalışıyor muyuz sizce?

• inşallah oda olacak nede olsa ahır zamandayız.. artık ne yaparsan kendıne yaparsın ALLAH

• ALLAH dıyor ya cehenneme gıdeceksın rabbımız cok merhametlı bunu bıl samımı olarak affet desen zaten affedecek oyle bır rabbın varken daha ne ıstyorsun

• Evet tabikide

0|0
    0|0
  • Çünkü ailem çocuk istemiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• düşünmedim

1|0
    0|0
  • Kafami yormam genelde.

1|0
    0|0
  • Bence Bu dünyaya mutlu olmak ve mutlulugu yaymak için geldik şuanda elimden gelen tek şey gülümsemek :) İmkanım olsa mutlulugu azaltmak içinde birşeyler yapmak isterdim..

1|0
    0|0
  • Türkiye de yasiyorsaniz hiç birşey dusunemiyorsunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...