Artık Bu Böyle Nereye Kadar Gider Bilmiyorum?

Selam arkadaşlar, biraz uzun olucak belki yetmeyebilir bile ama ben yinede içimi dökmek istiyorum ve mümkünse destek istiyorum.

Yaşım 18 daha önce hiç sevgilim olmadı, düzgün bir fiziğim var kaç sene spor yapıyorum, kendimede bakıyorum yakışıklı olmasam bile ideal veya standartın biraz üstündede olduğumu düşünüyorum. Fakat gel gelelim hiç sevgilim olmadı. İşin garip tarafıysa ömrümde benden çok fazla kız hoşlandı, ( belki 4 yıllık lisede şöyle 12-13 kız hoşlanmıştır ) fakat ben hiç biriyle iletişim kuramadım, merhaba bile diyemedim, hiç bir söz söyleyemedim, hep hoşlandığım kızların başka erkeklerle takıldığını izledim,1 olmadı 2 olmadı, hoşlandığım kızları hep diğer erkeklerle birlikte izlemekten başka birşey yapamadım. Zaman geçtikçe geçiyor üniversiteye girdim hala aynıyım, kızlarla iletişim kuramıyorum, kızın birisi buluşmak istedi birgün, buluştuk daha sonrada kendisi istemedi neymiş ''konuşamıyormuşum, kasıntıymışım''

Ne yapiyimki ben? Psikoloğa falanmı gidiyim? Nedirki bu işin çaresi? Kadermi? Eskiden hiç böyle değildim gayet konuşur sohbet ederdim, taaki bir kızın beni dışlayıp gururumu kırana kadar. Birdahada geri dönmedi hayatım kendime güvensizlikle geçti. Nasıl atlatırım bunu? Ne yapmam gerekir? Bana lütfen ''Seviyorsan git konuş'' gibi şeyler demeyin sorun zaten ''iletişim kuramamamda'' Bıktım artık böyle olmaktan, bazen bir kıza gidip söyleyince gururumun incineceğini düşünüyorum, bununda etkisi var, reddedilmekten korkuyorum kendime yediremiyorum, bunları düşündükçe beni dahada içine kapanık bir insan haline getiriyor.

Karakter olarak sessizim ve çok konuşan bir insanda değilim, kötü çocuk değilim istesemde olamam illa yavşakmı olmam lazım? Car car konuşmammı lazım? Bu güvenimi nasıl geri kazanırım? Saolun.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• İnsanlarla sohbet et ede ede açılırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...