Tek başıma bu hayatla baş edebilirmiyim?

22 yaşında üniversite mezunuyum babam kpss ye çalışıp memur olmamı istiyor çalışıyorum fakat en fazla 10 dk daha sonra kafa almıyor herkes memur olacak diye bir kural yok özel sektörde çalışıyım diyorum asla diyo izin vermiyo vs vs başka sebeblerdende babamla çok kavga ediyoruz senelerdir bir türlü çözemedik problemleri erkek arkadaşım vardı hala var onunlada pek anlaşamıyoruz ayrılacağım bunu onada söyledim ne onu ne ailemi yani babamı istemiyorum bana emir vermelerinden yoruldum internetten araştırdım Ankara İstanbul gibi büyük şehirlerde yatılı hasta bakıcı arıyorlar ona bile razıyım evi bırakıp gidip başka yerde çalışmak yoksa böyle babamla evde huzursuz yaşayamıyorum 2 kere intihara teşebbüs ettim ortam çok bozuk kimseye güven olmuyor böyle bir işede kalkışamıyorum çocuk değilim kız başıma arkamda annemi bırakıp nasıl giderim gittiğim yer güvenilir çıkarmı orda başıma ne geleceği belli değil sonum ne olacak bilmiyorum? Hiç bilmediğim bir şehirde bir evin içinde yaşlı bir teyzeye bakıp hayatımı çizebilirmiyim sizce? Veyada benim için önerebileceğiniz başka bir yol?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Gidemezsin tek başına salak salak hareketler yapma millet damacanaya tecavuz ediyor bu ulkede seni ham yapar çakallar Ayık ol adam gibi iş bul veya Okul oku o sekılde Adım at.

0|0
    0|0
    • okudum zaten üni bitirdim

• babam izin vermiyor işte anladın mı illa devlette çalış diyor devlette çalışmam için kpss den atanmam lazım artık ders çalışcak halim kalmadı çalışmayı denedim anlamıyorum olmuyor anladın mu

• Babana koyiym ne diym

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...