İnsanlarla ugrasmayi dalga gecmeyi seviyorum?

İnsanlara satasmayi laf sokmayi dalga gecmeyi seviyorum ve bunu surekli yapiyorum. Sizce kotu bir huy mu? Rahatsiz mi oluyordurlar acaba?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle devam edersen yakında hiç arkadaşın kalmaz :D Kimse yanında sürekli kendisi ile uğraşan sürekli onu rahatsız eden gereksiz insanları istemez. Senin için diğer yandan bir kötü yer daha var :D Gidersin birine çatarsın matarsın uğraşırsın bir bakar belalı bir tip çıktı tamam ayvayı yedin seni bıçaklarmı komayamı sokar bilemem benim bir arkadaşımın başına geldi bu :D Dalga geçmeyi ve insanları rahatsız etmeyi seven biri idi rahmetli.

0|0
    0|0
    • İyide tanimadigim insanlarla ugrasmiormki. Arkadaslarima falan takiliorum...

• İşte ondan korkucan zaten. Bir bakıyon adam cinnet geçiriyor alıyor ekmek bıçağına sanag girişiyor. Damarına felan basarsın daha kötü olur. Bakarsın çocuk sakin gibi görünüyor uğraşıyım dersin benim gibi bende sakin bir insanım ama bir arkadaşım benim ile uğraşıyordu birgün tepem bir attı onun üstüne benzin döküp yakıyordum zor aldılar elimden :D Şaka yapıcaksın böyle tadında yapıcan.

Kızlar Ne Diyor 2

• O huy bendede var 😏

0|0
    0|0
    • Rahatsiz oluyor mu insanlar

• Olmaz mı oluyolar tabi küsen mi ararsın trip atan mı ararsın 😀

• kötü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yok canım ne rahatsızlığı , sende yani.

0|0
    0|0
  • ilkokulumda aynen böyle biri vardı. Tam şerefsizdi. Senin gibileri iyi tanırım bu yüzden. kendi halinde olanlara sataşırsınız birtek. umarım o ilkokuldaki çocukta belasını bulmuştur. Belkide sen onun kadar kötü değilsindir bilemem ama

0|0
    0|0
    • Ben hareketli konuskan tiplerle ugrasmayi daha cok seviorum.

Yükleniyor...