Suriyeliler yüzünden?

Sevgilimin ablasının nişanlısı Suriyeliler yüzünden Şu an atanamadı.. Şu an açıkta suriyeli öğretmen sayısı 0, doktor sayısı0, hemşire sayısı 0, Avukat sayısı 0 isteyen TÜİK'e baksın. Ege üniversitesinde müzik bölümünü 1. olarak Türkiye derecesinde bitirdi herif. Fakat şimdi evlenemiyor atanamadığı için.10 senelik ilişkileri var tam 10 sene ve sırf işi yok diye evlenemiyor. Umarım mutlulardır akpkklılar. Ben chpli mhpli hdp li de değilim. Irkçıyım direk THP liyim. Alın suriyeliler başınıza çalın. Bir 10 senelik ilişki Şu an suriyeli kancıklar yüzünden sallantıda. Sizce ne yapmalı eniştemiz? Söylermisiniz?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Memleket arap yalayıcıları ile dolmuş kardeşim. Yavaş yavaş hak ettikleri tepkiyi görmeye başladılar merak etme

0|1
    0|0
    • aynen öyle. İlk önce ümmetçileri gebertelim en rahatı bu.

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet bence de defolup gitsinler

0|2
    0|0
  • Bastakiler devam ederse arapsevicilige boyle devam eder gider. Canlari cehenneme butun Türk olmayani atican ülkeden

0|1
    0|0
  • beddua etmeli sövmeli yani

0|0
    0|0
    • Hayır işin komik yanı şu. Adama kadroya alındınız yazıldı zonguldakta açık varmış bugün nişanlısıyla gittiler. sonra denk değilsiniz dediler adama işin komik yanı. Ne demektir bu ya. Şimdi YÖK'e gittiler dava açacaklar büyük ihtimal.

Erkekler Ne Diyor 1

• Suriyeli öğretmen ataması diye bir şey yok. Kuralı mevzuatı belli. Ben de öğretmenim, Ister suriyeli ister mozambikli ister ingiliz olasun yabancı uyruklu kimse ile Türk Vatandaşı öğretmenlerin atanması arasında bir bağlantı yok. Zaten Türk vatandaşı olmayan kimse Milli Eğitim bakanlığı öğetmeni olamııyor.

0|0
    0|0
    • bizim burdaki ilkokul hocası suriyeli?

• onlar suriyeli öğrenciler için geçici olarak ücretli çalışıyordur veya hiç ücret almadan gönüllü çalışanlar var, atama matam yok.. git madem bir sor nasıl çalışıyorsun diye, Türk vatandaşı öğretmenler ile aynı şartları olan yabancı hiçbir öğretmen yok, İsterse ABD vatandaşı olsun..

Yükleniyor...