Igrenc insanlar icimizde?

Tacizci tecavuzculer icimizde. Sürekli erkekler mesaj atıyor yok su organim bu organim. Yeter artık banane sizin organinizdan. Yorum attikca görüş paylaştıkca atıyorlar. Uzaklarda aramayın bunlar icimizde. Aynı şeyi sizin anenize yapsalar beyler. Siz magaradan mi ciktinix. Sizi de bir anne dünyaya getirdi. Hastayken uzerinizi orttu bakti büyüttü. Bu mu kadınlara olan sayginiz bu mu!!! Artık yeter

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bir insanın nasıl olur da tek gayesi sadece uçkuru olur ki. Kanı bozuk insanlar.

1|0
    0|0
    • Hemde nasıl kani bozuk. bir anlık kiz kardeşlerini düşünsunler

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Samimi olanlar siteye girmez ya damesaj alımını engeller ne velvele yapıyon

0|0
    0|0
    • Hadi ya çok zekisin sen. Mesaj alımim açık herifin tekinin gelip bunu yapmasını meşru mu kılar?

• O itin cezası ölüm. İyi de o kız orda napıyordu o saatte?

• Peki orada ne yaptığı bizi ilgilendirir mi yani disati çıktı diye bunu mu yasamali. Evet bu görüşlere göre sonucuna katlanmali ama yanlış bir düşünce olduğunu düşünüyorum

• Benide kızlar rahat bırakmıyor. Yüz vermeyincede abazanın birini kendine aşık edip başıma bela ediyor yeter bu bayanlardan çektiğimiz sizinde babanız, abiniz yok mu ya onlara yapılsa aynısı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bamyalarını koparıp ellerine verecek kadar cesur kadın pek olmadığından çoğalıyorlar.

1|0
    0|0
  • Yeterr !!

1|0
    0|0
  • Çünkü iğrenç yaratıklar iyi ki kız sevgilim var gfhjhgf

0|0
    0|0
    • resimdeki sevgilin mi?

• nasıl oluyor görmek istiyorum.1-2 resminizi atar mısın mümkün olursa.

• lütfen merak ediyorum.

• Hepsini hadım etmek lazım

0|0
    0|0
    • neden öyle diyordun :/ :/

• @bilemiyorum__ düzelmeli

• mesih gelirse o zaman düzelir birşeyler yoksa zor.

Yükleniyor...