Feminist olmayan kadınları anlamıyorum bir erkek olarak?

Neden feminist değilsiniz ki?

Mazoşist misiniz? Aşağılamaktan, ezilmekten zevk mi alıyorsunuz? Yoksa sadece cehaletten mi?

0|1
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler tarafından beyinleri yıkanmış. Bu kadınlar babalarına köle olan anne modeliyle büyüyor ve başka bir erkeğin kölesi olmak üzere yetiştiriliyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Feminist olmaktansa hümanist olmayı tercih ediyorum

2|2
    0|0
  • Maalesef güclerini erkekten alıyorlar. Midem bulanıyor bazı hemcinslerime karşı..

0|1
    0|0
  • Haklisin onlarin hosuna gidiyor demekki

0|1
    0|0
  • Bilgisizlik, illa uğraşanları vardır zaten bize gerek yok ne işimize umursamazlığı

0|1
    0|0
    • Bize gerek yok düşüncesi bir yana çoğu "kadın erkek eşit olamaz" kafasınds

• Senin gibi erkekler kaldımı ya

0|1
    0|0
  • saçmalamışsın bence :D

0|1
    0|0
    • feminist olmayan mazoşist olacak diye bişey yok. ben, feminizmin dile getirilmeyecegi eşit bir dünya düzeni olmasi gerekiyordu zaten, diye düşünüyorum bu yüzden bu düşünceleri savunmak bana sacma geliyor. aynı şekilde lgbt bireyleri savunmak diye bişey de olmamaliydi. bu dile getirilmeyecek kadar normal bir durum olmaliydi ve herkese hak ettiği insanca şekilde eşit bir biçimde davranılmalıydı görüşündeyim. bu yüzden hiçbirşeyin savunucusu değilim. etiketlenmeye de karşıyım. sen şucusun ben bucuyum ben bunu savunuyorum vs saçma insan davranışları bana göre. herşeyi normalleştirmeliyiz yani.

• İnsan haklarını savunmak, "hep derim", hep dediğim bir şeydir... :D

• feministim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Walla bende anlamıyorum dostum :) Bide hiç kadın haklarını savunurken kadınlardan da az laf yemiyoruz :)

0|0
    0|0
  • Türkiye ataerkil bir toplum derler.. gerçekten öyle mi? erkeğin adı var sadece..
    kadının köle olduğu falan yok. ama böyle cümleler kurup kadını mazlum göstererek taleplerini haklı çıkarmaya çalışanlar var.
    ama sen kocasını kapıda karşılamaya, güler yüz göstermeye, yokluğa fedkarlıkla katlanmaya, ailesi için yemek temizlik yapmaya, misafirini ağırlamaya vs. kölelik diyorsan git beynini fabrika ayarlarına getir..

0|0
    0|0
    • Aynılarını erkekler de yapmak ZORUNDA olmadığına göre kölelik?

• kadınlar parayı bulana kadar kominist, kocayı bulana kadar feminist, uçakdan düşene kadar ateist, tecavüze uğrayana kadar faşist olurlar.

0|0
    0|0
  • feministlik saçmalık bence

0|0
    0|0
  • ya abazaları ne olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...