Bir insanın iyi mi kötü mü olduğuna nasıl karar verirsiniz?

Bir insanın iyi mi kötü mü olduğuna nasıl karar verirsiniz?

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• karar veremeyiz. Çünkü böyle birşey yok. Bir seri katil kurbanlarını öldürebilir. Ama aynı zamanda kendi çocuğunu çok sevebilir. Kendi çocuğuna göre iyi ama diğer açıdan yaratığın teki. İnsanları tek kelimeyle tanımlayamayız. Durumlara göre yorumlayabiliriz. Çoğu konuda sevimli olan biri hassas olduğu bir konuda hakaret eden saldırgan biri olabilir. Yani siyah ya da beyaz yok. Grinin tonları var. Burdan da sübliminali verdim gidiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yaptığı şeylere göre

1|0
    0|0
  • Karar vermek çok zor bizim göremediğimiz iyilikler ya da kötülükler vardır insanların içinde bu bazı insanlarda sır gibi kalır çünkü bizimle konuşurken görmek istediğimiz maskeyi takarlar...

1|0
    0|0
  • Kötülük yapmazsa iyi deriz çok kolay

1|0
    0|0
  • bna karşı davranışına bakrım

1|0
    0|0
  • Onu kırarım çirkefleşirse kötüdür

1|0
    0|0
  • Yaşamadan anlayamazsın.

1|0
    0|0
  • Iyi oldugunu dile getirmezse iyidir

1|0
    0|0
  • işler kötüye gittiğinde herkesin karakteri ortaya çıkar. iyiyken herkes iyidir.

1|0
    0|0
  • gözlerden anlaşılır.

1|0
    0|0
  • Karakterine bakaız

1|0
    0|0
  • Konuşarak beyaa

1|0
    0|0
  • tanidikca ne bok oldugu ortaya cikar zaten

1|0
    0|0
  • kararı ben vermem

1|0
    0|0
  • bir insanda kibir varsa sokayım onun karakterine.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• önce onu sinirlendirecek bişey yaparım aşırı tepki verirse yaklasmam ama yumuşaksa tamamdır burda sadece bir istisna var kendini öne çıkarmayı ok seven insanlar dışında bu yöntem gerçekten tutuo onlar yılan gibi sonradan belli ediolarne mal olduklarını

1|0
    0|0
  • bana davranışından

1|0
    0|0
  • Bencillik varsa kötüdür.

1|0
    0|0
  • Gözlem yaparak. :)

1|0
    0|0
  • O anki keyfim bilir

1|0
    0|0
  • konuşmasından davranışlarndan ve çevresinden anlarsın. iyi oyuncuysa bilemezsin

1|0
    0|0
  • Davranışları ve bakışı belli eder.

1|0
    0|0
  • Konuşmasından anlaşılır az çok

1|0
    0|0
  • sen kötü olcaksın

1|0
    0|0
  • Yüzüne bakınca anlarim

1|0
    0|0
  • başkalarına çevresine karşı nasıl davrandığına, arkalarından neler söylediğine bakarak ;) onlara karşı olan tavrını emin ol sana karşıda yapıyordur. iyi konuşuyorsa iyi birisidir. ama yüzüne gülüp ardından eleştiriyorsa iki yüzlüdür. mesela sevmiyorum o kişiyi deyip evinden çıkmayan birisini tanıyorum. bu da menfaat ilişkisidir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...