Kızlar, Bakılsın Diye mi? Siz Beğendiğiniz İçin mi?

Sorum hanımlara Dar pantolon Mini Etek ya da dekolteli elbiseleri Bakılsın diyemi Giyiyorsunuz Yoksa siz Kendinizi begendınız için mi O elbiseleri giyiyorsunuz. Dürüst olun hanımlar

• Erkeklerin bakması Beğenilmek Hoşuma gidiyor Bu sebeple Giyiyorum
    6% (1)
  • Kendime yakıştırıyorum Güzel görünmek Hoşuma gidiyor Bu sebeple Giyiyorum
    94% (17)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• Tabii ki kendime yakıştırdığım için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• C şıkkı koymamışsın. Kızlar sizin için değil başta diğer kızlar için giyinir. Onları solda sıfır bırakmak için. =) bu şekilde en iyi erkeğe ulasabilecekleri konusunda bilincalti bir kodlama olmali. Ancak sosyal hayatta bu mümkün degildir.

0|0
    0|0
  • Kendime güzel gorunmek için arti hemcinslerime güzel gorunmek için ama hic bir erkegi etkilemek için giyinmedim hatta giyinince bir erkek bakar falan diye cekindim

0|0
    0|0
    • Değerli yorumun için teşekkür ederim. Fakat ne bileyim Türkiye gibi bir yerde Dekolten açık Mini etek dar pantolon giyersen ne olucagı az çok belli aynı şey gibi yılbası gecesı taksımde basına ne gelecegını bıle bıle oraya mini etek dar pantolon ile giden kadınlar gibi biraz aptalca bende kadınların bu kadar aptal olmadıgını belkıde erkekler tarafından begenılmek gururlarını oksuyordur erkekler begensın diye giyiyorlar diye düşünmüştüm

• Ben kendimi aynaya baktığımda nasıl görmek istiyorsam
    Kendimi hangi kıyafetin içinde daha çok beğeniyorsam
    Kendimi nasıl rahat hissediyorsam öyle giyinirim
    Erkeklerde dahil geriye kalan hiç kimse umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Beğeniyor diye gidiyorum milleti kışkırtmak gibi bir niyetin yok aslına bakarsanız biz erkekler için değil kadınlar için giyiyoruz aramızda amansız bir rekabet var

0|0
    0|0
  • Herkeste ammada dürüst çıktı

0|0
    0|0
  • Bunu yapan kızlar dediklerin için değil bir toplumdaki diğer insanlara uymak için iki kendini iyi hissetmek için yani isteği neyse dikkat çekmek içinse dikkat çektiği için kendini iyi hissedecektir

0|0
    0|0
  • Kapalı olanlar da var kardes herkes açık değil ki

0|0
    0|0
    • Kapalı olan kardeşlerim cvp vermesinler o zaman

• Niye bir erkeğe beğendirmek için kısa etek vs giyeyim ki ben insan değil miyim zevkin yok mu istediğimizi giymekte niye özgür değiliz hep acaba sapığın biri bişi yapar mı veya başkası kötü düşünür diye düşğnmek zorunda mıyım hür bir insan ve kızım banane elalemden erkekler aşsın bence bizi etkilemek için giyiniyor diye düşünen o beyincikleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...