Turkiyeye kesin donus yapsam mi?

Arkadaslar ben yurt disinda dogdum buyudum fakat kesin donus yapma gibi planlarim var ama neyle karsilasacagimida bilmiyorum tabiki... turkiyede yasamanin dez avantajlari nelerdir?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Yap ama yurt disindaki haklarinida oldurme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kizsan her an tedbirli olman lazim. bir serefsiz seni tecavuz icin bekliyor olabilir. Erkeklerle fazla degil normal yakinlik bile kurmicaksin. Cogu uckurunu mn pesinden kosuyor olabilir. Baya zengin olman lazim ki adam gibi saglikli yasayabilesin.

0|0
    0|0
  • Tecavüz, ölüm, baskı, sansür, özgür olamamak, barış olsun ya da çocuklar ölmesin bile diyememek, ölümleri durdurun diyen akademisyenlerin içeri atıldığı bir ülke burası mafya bozuntularının milleti tehdit ettiği bir ülke, Şu an ki iktidar ve diktatör olma hevesi de cabası daha sayayım mı yoksa vazgeçmen için yeterli mi?

0|0
    0|0
  • Yapma.

0|0
    0|0
  • Yapma

0|0
    0|0
  • bence gelme derim

0|0
    0|0
  • Hangi ülkeden geleceksin? İstanbul da pek insanlık yok. Kadıköyümü bile mahvediyorlar..

0|0
    0|0
  • bence dönme rahatını bozma arada tatil dışında. burada hayat zor ülke karışık insan önünü göremiyor hayattan umutsuz. iş için belli kariyerin varsa gel iş bulabilirsin ingilizce almancan falan varsa oda iş yapar.

0|0
    0|0
  • gelme

0|0
    0|0
  • nerede yaşıyosun?

0|0
    0|0
  • hayatına çok karışılması başka dezavantazjı yok eğer gelirin iyiyse.

0|0
    0|0
  • Hangı ulke ve yas

0|0
    0|0
  • Türkiyede yaşamak şansa, sen hiç geri dönüş yapma hatta öyle birşeyi aklından bile geçirme :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dön hele dön sgfsfgdgds

0|0
    0|0
  • boşver gelme

0|0
    0|0
  • sakın ola dönme çok pişman olursun

0|0
    0|0
  • Yurtdisinda dogum buyuduysen geri dönüs yapma cok zor olur.. Ben burda 5 yil yasadigim halimle geri dönus yapamiorm zor artk

0|0
    0|0
Yükleniyor...