Etrafımda ki insanlar sürekli bana ''Cool'' yakıştırması yapıyor Neden olabilir?

Çevremde ki insanlar hep bana çok coolsun böyle cool olma filan diyorlar kötü birşey mi yoksa iyi birşey mi ya da sizce bu durum ya da neden bana bu yakıştırmayı yapıyorlar

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• cool un ne demek oldugunu sor tam cevaplayamıyorsa ıtıbar etme :D sallamak yaygın bızım mıllette veya baskasının gorusunden etkılenmeye yatkınlık..

0|1
    0|0
    • Peki doğru söylüyorlarsa ne demek oluyor sana soruyorum :)

• cool un ing de 5 tane anlamı vardır.. yazalım hemen
      cool: s. 1. serin: a cool wind serin bir rüzgâr. cool water serin su. 2. insanı serin tutan (giysi). 3. serinkanlı, soğukkanlı, sakin. 4. soğuk, ilgisiz: He gave me a cool reception. Beni soğuk karşıladı. 5. k. dili harika, çok güzel, çok iyi. i. serinlik: the cool of the evening akşam serinliği. f. 1. serinletmek; soğutmak; serinlemek, serinleşmek; soğumak: Cool the liquid in the refrigerator. Sıvıyı buzdolabında soğut. It´s cooled off. Hava serinledi. 2. (öfke, arzu v. b.´ni) söndürmek; (birini) sakinleştirmek, yatıştırmak; (öfke, arzu v. b.) sönmek; (biri) sakinleşmek: That will cool her growing desire. Onun büyüyen arzusunu o söndürür.(fesatlasma :)) You need to cool off. Sakinleşmen lazım.

• Çok bilimsel olmuş bu açıklama ama yinede zahmetin için eyvallah

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden olduğunu bilmiyo musun sen şimdi:)

0|1
    0|0
    • Aslında az çok biliyorum ama ne yapıyorumda cool oluyorum onu çözemedim

• soğuk ve uzaksın sanırım ondan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...