Psikoloğa gidenler bakabilir mi soruma?

arakdaşlar ben öbür hafta psikoloğa gidicem. ve sanırım eskiden yaşayıp yaşamadıklarımıda sorucakmış. ve ben aslında anlatılmayacak şeyler yaşadım. örneğin sanaldan birisine mahrem yerlerimin fotoğrafını attım vb. . lütfen yargılamayım. ancak bunları anlatmaktan çekiniyorum. sosyal fobim olduğundan eminim. zaten bu yüzden gideceğim ancak psikologla rahat konuşacağımdan emin değilim. ve cinsel konularıda soruyor mu? rahatça anlatabilir miyim bu konularıda? ve neler soruyor?

Güncellemeler:
piskolog ile olan bir anınızı anlatabilir misiniz?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Psikologunu doğru seç... Önce sıradan şeyler konuş, hemen en gizli şeyleri anlatmanı istemeyecektir zaten. Önce bir tanış. Güvenli hissetmeni sağlamak onun görevidir zaten. Psikologlar birçok anormal şeyle rkarşılaşıyorlar, senin verdiğin örnek hiç de anormal ya da yargılanacak birşey değil zaten. Çekinecek birşey yok. Ama psikolog sana iyi güven yaratacak şekilde davranmaz ise de anlatmak zorunda değilsin. Ama ne kadar açılırsan o kadar çare bulursun, bunu da unutma...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Özellikle o konulara girmiyor ama bir sorunun varsa geçmişine gidecek tabi. Ha sana soru sorarak o konuyu anlatmana yardımcı olabilir. Burda cinsellikle alakalı sorular da sorabilir. Çekinmen normal yaptığın toplum ahlakına uymadığı için lakin konuştuğun insan zaten böyle şeyleri abes karşılamayan, olağan bir durum olarak gören birisi. Ya nasıl yaparsın ahlaksız demez. Üstünde bile durmaz eğer işini biliyorsa. İnsanı yaptıklarına göre yargılayacak olsa zaten adı psikolog olmazdı. Rahat ol lütfen. Seanslardan sonra kendini rahatlamış hissedeceksin. Kesinlikle gitmelisin o yüzden.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gıtmedım

1|0
    0|0
  • psikolog bayansa anlatmanda sakınca yok erkekse bilemem

1|0
    0|0
  • Psikolog hemen email adresini ister :D

1|0
    0|0
  • Herşeyi anlatmakta fayda var emin ol , tıpta utanma yoktur diyorum :D. Fakat ciddiyim anlat o konuyuda her şey aranızda kalır merak etmee.

1|0
    0|0
  • Yok ya pisogolga soyun bnce. Dahada dertine dermab olucak hatta dertine derman olcak

1|0
    0|0
  • her şeyi rahatça anlatabilirsin sana kalmış..

1|0
    0|0
  • Ben bir hafta önce gittim uyku sorunum vardı bana ilk sorduğu soru çok po*rno izliyomusun oldu :D

1|0
    0|0
    • ahahah :D

• çok açık sözlüler haberin olsun yerinde olsam herşeyimi anlatırım merak etme kimseyle paylaşmazlar :)

Kızlar Ne Diyor 2

• biraz soruyor bu konuları ama hemen söylemek zorunda değilsin. hiç söylemesen de olur ancak bana göre söylesen daha iyi. seni bu konuda rahatlatıp tavsiye verir. hatta bunlarla baglantili olabilir sosyal fobin. yani biraz güvendikten sonra biraz aliştıktan sonra durumu anlatmanda sakinca olmaz. ailene asla söylemez zaten. verdiğin bilgiler etik gereği her zaman gizli tutulur.

1|0
    0|0
  • anlatma bence. yani ben başka bişey için gitmiştim rahat anlatamamıştım zaten bu yuzden seanslarımı yarıda bıraktım

1|0
    0|0
Yükleniyor...