Evlendiğiniz zaman eşinizden şiddet görseniz ne yaparsınız?

Evlendiğiniz zaman eşinizden şiddet görseniz ne yaparsınız?

0|0
26|26

En İyi Erkek Görüşü

• bayan olsam direk boşanırım... erkek olarak eşime asla şiddet göstermem...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Boşanırım. Şu dünyaya elin oğlunun kahrını çekmeye gelmiyorum

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Keşke yardımcı olabilsem ama bu daha çok tecrübeli bir kadının yardımcı olabileceği bir soru ancak dualarım seninle.

1|0
    0|0
    • Yanlış anladın brn evli bile değilim. Sadece görüşlerinizi merak ettim. :)

• Sağol ama benim tahammülüm yoktur zaten bu tür şeylere. Silerim.

• Yanlış anlama ama nedense senin silerim yazısını görünce gözümün önüne şöyle bir sahne geldi:
      Sert erkek karısına tokat atar- paaat
      kadın-Aaaaah
      sert erkek- Bir daha ben tv izlerken önümden geçme ulen
      kadın hemen kocasını siler- Hayatım demin tokat yeyince burnumun kanı gömleğine sıçramış dur ben onu iki dakkada silivereyim :D

• Çocuğumu da alır annemin evine giderim :))

1|0
    0|0
  • ne vuruyorsun bacak kadar cocuga deyıp aglaya aglaya evden ayrılırım

1|0
    0|0
  • o bir gün ben her gün

1|0
    0|0
  • Annemin evine giderim 😁

0|0
    0|0
  • eşim severde döverde

1|0
    0|0
  • Oyle ea dusman başına

1|0
    0|0
  • Bende onu döverim :)

1|0
    0|0
  • Babamın evine giderim

0|0
    0|0
  • Boşanırım ahahs

0|0
    0|0
  • Görmem ben ben gösteririm :/

0|0
    0|0
  • çaresini ararım...

0|0
    0|0
  • Fantazisidir der geçerim

0|0
    0|0
  • garip olurdu

0|0
    0|0
  • ellerinden öperim

0|0
    0|0
  • Mor çatı evlerine giderim

0|0
    0|0
  • Mor çatıya başvururum 😞

0|0
    0|0
  • Şiddet iyidir emin ol. Ben şiddeti severim karşı cinse :)

0|0
    0|0
  • Mor çatıya sıgınırım

0|0
    0|0
  • olmaz şiddet

0|0
    0|0
  • bilmem gülerdim herhalde

0|0
    0|0
  • Direkt boşarım.

0|0
    0|0
  • Kadın olsam kafasını kırar sonra boşanırım

0|0
    0|0
  • Ben eşimden şiddet görsem kesin bende şiddet uygularım, ee herşey karşılıklı ;)

0|0
    0|0
  • Mor çatımıydı neydi ona sığınırım :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Şiddet varsa eğer gerçekten sorunsuz biriyle alttan alırım önce vee kendine gelmesi için konursurum neden böyle yapıyorsun vs ben sna ne yaptım felan baktım insn değil anlamıyor bağırır um çağırır sen bana vuramazsn diye ayrılır polise şikayet ederim canını okurum onun kim ki lan o

1|0
    0|0
  • Bir aşkı, evliliği silmek o kadar kolay değil. Şiddet dediğin yalnızca bir tokat ile kalıyorsa bunu alttan almak durumunda kalabilirim. Belki karşılıklı çok sinirlendik, yükseldik o anda tepki olarak göstermiş olabilir. Tabi kucağına atlamam bunun sonrasında ama bir evliliği yıkmak, o koca aşkı heba etmem bir tokat için

1|0
    0|0
  • Nedenine bağlı.

Bahanesiz dışarıdaki herhangi bir olayın gerginliğin hırsını bu sekilde çıkartıyorsa, değer vermediği için vs şiddet gösteriyorsa dayanamadığım noktada ayrılırım.

Ancak bir anlık birseyse öyle "eli havaya kalktığı anda biter" kadınlarından değilim.

Öncelikle evlenmişsin eşin olmuş hala adamın sınır noktasını öğrenemeyip tartışmada falan üstüne gitmeye zorlamaya devam ediyorsa o an vurması biraz da senin tahrik etmenin sonucu. Sinirlendiyse, kendini kontrol edemeyecegi bir noktadaysa biraz uzaklasir sakinleşmesini beklersin sonra konusup halledilir ama bizim kadınlarımız susmuyor kardeşim.

Ölende mi öldürende mi diye bir soz var hani aynı o meseleye cevirmeyin.

Böyle anlık bir olaysa üzerinde durmam açıkçası. Her şiddet aynı değerlendirmeye tabii tutulmamalı. Dışarıda adam yerine konmadığı için evinde her Allahin gunu ailesine eziyet eden haysiyetsizler var. Bir de tum gun ailesi icin calisip iki dakika dinlenecegi vakitte doyumsuz, gözünü maddiyat bürümüş, anlayissiz kadinlarla ugrasanlar var. İkinci ornekte verdigim adam da peygamber degil yani patlayacağı bir nokta olacaktır.

0|0
    0|0
  • ben de ona şiddet uygularım

1|1
    0|0
  • izin vermezdim öyle bişeye elim armut toplamıyo ya sanırım nevsi müdafaadan yırtardım

1|1
    0|0
  • Ayrılırım şikayet ederim o caniyi

1|0
    0|0
  • Boşarım.

1|1
    0|0
  • ayrılırım ne yapayım?

1|0
    0|0
  • Burada kimse boşanırım, şikayet ederim demesin, ülkemizde o kadar şiddet görüldü aileler bile destek olmadı, bir yuva kolay kurulmuyorsa kolayda yıkılmıyor, ama dayağı yiyipte oturamam.

0|0
    0|0
  • boşanırım

1|0
    0|0
  • Düşünmek bile istemiyorum.

0|0
    0|0
  • önce karakola gider darp raporu alırım, boşarım. Üstüne bir de uzaklaştırma emri çıkarttırırım

1|0
    0|0
  • Boşanırım

1|0
    0|0
  • Ayrılır suç duyurusunda bulunurum nabacam

0|0
    0|0
  • bilmiyorum o anı yaşamadan bir şey demek zor

0|0
    0|0
  • Boşanma sebebi olur

0|0
    0|0
  • boşanırım ben canımı yolda bulmadım

0|1
    0|0
  • Bdsm i gözardı ederek mi cevaplıyoruz.

0|0
    0|0
  • Vur agzina kirbaci

0|0
    0|0
  • Ayrilirim başka ne yapabilirim ki.

0|0
    0|0
  • Kısasa kısas 💪🏼👹

0|0
    0|0
  • Valla yok öyle yağma gücü bana mı yetiyor ayrılırım Allah kimsenin başına vermesin çok kötü

0|0
    0|0
  • nolcek ya olur oyle seyler

0|0
    0|0
  • Zaten en korktugum şey bu..

0|0
    0|0
  • dava açtım.

1|0
    0|0
    • Hakkınızda hayırlısı olsun ablacım. Üzüldüm.

• öğrensin bişeyleri artık eski devirde yaşamıyoruz. şimdi aramız iyi. hakkını aramazsan hep daha fazlasını isterler.

• Aynen öyle. Sessiz kalırsak cesaret bulurlar. Neyse ki artık daha duyarlı olan kadınlar görüyoruz. Bu meselelerle ilgilenen dernekler kuruluşlar var mesela. Çok iyi olur kadınlarımız için.

Yükleniyor...