Tacize uğradım?

Merhaba KS. Bu özel soruyu kendimi gizleyerek sormak istiyorum. Dersaneye gidiyorum, dersanenin sahibi süt anneannemin kardeşi. Sınıf 4 kişilik. O gün 2 kişiydik. Diğer arkadaş kantine gitti bende kapının önünde telefonumu şarja taktım telefonuma bakıyorum. Kapının yanında da dersanenin sahibi hocam var. Arkadaşım çıkar çıkmaz kapıyı kapattı tuttu ve popoma bir tane şaplak attı elini de çekmedi. Birkaç saniye kaldı öyle yandan bakarak gülümsedi bana. Bana kal geldi o an hiçbir şey yapamadım. Bu adam evli ve bir oğlu var. Karısı da aynı dersanede çalışıyor. Nasıl böyle bir şey yapabilir? Hemde tanıdığıyım? Bir daha gitmek istemiyorum oraya. Ne yapmam lazım? Yardım edin aileme söyleyemiyorum..

Güncellemeler:
Herkese çok çok teşekkür ederim. Teyzeme anlattım. Teyzemde anneme anlattı. Babama söylememesine yemin ettirdim. Bir daha o dersaneye yollamayacak annem beni evimin yakınlarında ki dersaneye gideceğim. Adama da bir şey diyemiyoruz haliyle babamdan dolayı. Ama önemli değil yapacak bir şey yok sonuçta onu bir daha görmeyeceğim en azından ve bana daha fazla zarar veremeyecek. Çok teşekkürler herkese son durumum budur 😊😊

1|2
14|30

En İyi Erkek Görüşü

• ailene anlatıp savcılığa gidin bence, bugün sana yapan yarın başka birine de yapar eminim

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim susma. Bu kadınlar sustuğu için bu kadar çok rahat davranabiliyorlar zaten. Babana da çok geçmiş olsun ama susma. Annene anlat çekiniyorsan başka bir yakınına anlat annenle konuşsun.

1|0
    0|0
    • Güncellemeyi okur musunuz :)

• Okudum canım benim çok mutlu oldum gerçekten o pislikte belasını bulur umarım. Kendini dikkat et ve asla susma.

Erkekler Ne Diyor 29

• Savcılığa baş vur eğer on sekizden küçüksen savcı şahide bile ihtiyaç duymadan tutuklama yaptırıp davayı başlatabilir. Ama ben senin yerinde olsam bir kayıt cihazı felan takar sağlam delillerle giderdim. Ayrıca durumu samimiyetle bir kağıda not al ve başıma bir şey gelmesi halinde tek sorumlusu şu kişidir cumhuriyet baş savcılığının bölge il emniyet müdürlüğünün ve ayilemin dikkatine diye bitir.

0|0
    0|0
    • İnanın 2 haftadır hastayım ayağına gitmiyorum dersaneye adamın yüzünü görmeye tahammülüm yok. Ama daha fazla nasıö dayancam bilmiyorum

• :) Allah bizimledir.

• Adres ver toplanıp dövelim herifi (not:Ciddiyim)

1|0
    0|0
  • Keşke susmasaydın canım ya o an ona okklı bir tokat atsaydın...

1|0
    0|0
  • O nasıl taciz yaa ruh hastası gecirseydin bir tane

0|0
    0|0
    • Akraba sayılır adam. Bu yüzden kal geldi. İnsan ihtimal vermez hiç. Ki ilk başta anlam veremedim zaten

• Sayılır demekle adam mı oluyor. sapik tipinden bellidir.4 kişilik dershane de ilk kez duyuyorum. bir daha gitme oraya cesaret alır kanka ileri gider

• Bıraktım dersaneyi. Adam değilmiş işte

• Ailene söyleyemezsen kime söyleyeceksin?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum başka yollad arıyorum. Bir bahaneyle ordan çıkmak gibi

• ailene söyle

0|0
    0|0
  • Cinsel istismarın sarkıntılık hali söz konusuymuş. O zaman savcılığa gidecen ve sarkıntılıktan suç duyurusunda bulunacan. 18 yaştan küçüksen daha fazla ceza alır. Inşallah kamera görüntüleri vardır yoksa bir şey olacağını sanmam. Dersaneden ise ayrıl.

0|0
    0|0
    • Kamera görüntüsü yok maalesef. Elimde bir kanıt yok. Bu yüzden suç duyurusunda bulunsamda etki etmez 😔

• Hmm iyi sevindim.

• Sen neden uyanıyorsun. Ailene söyle haddini bildirsinler bir daha böyle birşey aklına bile getiremesin

0|0
    0|0
    • Babama böyle bir şeyi söylemeye utanıyorum. Ve diyabet hastası babam. Bana dersameye gitmemem için bahane bulur musun

• Sorunun çözüldüğüne sevindim ama bu adi herif bu sefer başkalarına aynı şekilde davranır en sonunda biri ona belasını gösterir

• İnşallah. Tek temennim öldüreyesiye dayak yemesi

• en yakın polis karakoluna gidip bir şikayet dilekçesi verip durumu anlatın neler yapabileceğinizi ilgili amir söyler ustunde durun ya da durmayın dıye ama yanına bırakmazlar derin takıbe alıp cezası neyse verirler geçmiş olsun !

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim bilgiler için. Ama elimde kanıt yok

• peki ne dıyelım ! siz bilirisiniz.

• Teşekkürler her şey için 😊

• Ailene söyle. Sessiz kalmayın

0|0
    0|0
  • Ailene niye söyleyemiyorsun, şaplağı atan o. Söyle bence..

0|0
    0|0
    • Babam şeker hastası olduğu için söyleyemiyorum

• Doğru olanı yapmışsın, bundan sonra da aklında olsun, emin ol ailene söylemediğinde hem başındaki dert daha çok büyür hem de ileride söylemen o ankinden daha zorlaşır. Zorlaştıkça daha çok büyür. O yüzden dürüst olmak her zaman iyidir. Geçmiş olsun tekrar :)

• şikayet ediceksin susarsan bigün daha büyüğünü yaşarsın

0|0
    0|0
  • kimseye söylemezsen cesaret alır ve daha da çoğalır tacizleri. sonunda ya tecavüze yeltenir iş işten geçer ya da çıkılamayacak yola girersin o zaman söylemek zorunda kalırsınız. işi başından halledin sarpa sarmadan...

0|0
    0|0

• yinede adamın yanına kar kalmış. yine yapmaması için neden yok. başkasına yapar. biraz dillenseydi bu olay en azından eşine söyleseydiniz adam korkardı bir daha cesaret edemezdi...

• kayıtlaar vardır söyle

0|0
    0|0
  • ailene söylemen gerekiyor eğer bu adam bugün ceza almazsa ve susarsan bu adam cesaret alacak ve başka kadınlarıda taciz etmeye devam edecek.

0|0
    0|0

• Istemiyorum de beğenmedim de

0|0
    0|0
  • Ailenle konus yoksa ilerde iş büyür

0|0
    0|0

• şaka yapmıyosan s. kerim öyle müdürü

0|0
    0|0
  • sende yüzüne bir şaplak atsaydın

0|0
    0|0
    • O an kal geldi yapamadım. Ama emin ol pişmanım

• inanmadım... kızan kızabilir

0|0
    0|0
    • İnanmamakta özgürsün tabi. Ama yine de akıl ver

• aslında bunlarlada kalma bence gülümse ama şöyle azılı bir iki adam lazım bir yere çağırıp böyle yapanın kıcına şişe sokturup videoya alıp dagıtacaksın...

• söyle ailene lan

1|0
    0|0
    • babam şeker hastası. Çok üzülürler

• yav olmaz abisi öyle şey bak sinirleniyo yanına mı kalsın

• Sen bence birak o dersaneyi okulu her neyse iste senin kalcana vurmus bide oksamis oha ya oooohaas

0|0
    0|0
  • git söyle karakola haber ver böyle şerefsizler barınmasın

0|0
    0|0
    • Elimde kanıtım yok maalesef. Aslında pantolonumu yıkamasaydım belki parmak izini alırlardı

• Olmaz olur mu çevrem çok geniştir linç ederler ama olay duyulsun istemiyorum

• sert. ık ve kararlı bir şekilde onu ailene söyleyeceğini belirt.

0|0
    0|0

• adam çıldırmış resmen :D

0|0
    0|0
  • Böyle susarsanız bu olaylar hiç bitmeyecek

0|0
    0|0

• ailene söyleeeeee.

0|0
    0|0
  • devamını bekliyoruz

0|0
    0|0
    • Tacize uğramamın mı?

• ama ben eminim senin artık her erkeği tacizci gördüğünden

• bir kızın tekrar tacize uğramasını bekleyen bir insanı tacizci olarak görürüm evet

• Pazarlık yapsaydın hemen dershane parasını arkadan al diye

1|0
    0|0
    • sende böyle bir şeyin eserisin herhalde..

• Olabilirim

Kızlar Ne Diyor 13

• Ulan var ya lanet olsun boyle serefsizlere.
    Senin utanicagin bir drum yok o ib ne utansin
    Annene durumu anlat gitme oraya
    Guvenlik kamerasi varmiydi olayin oldugu yerde

2|1
    0|0
    • Yok maalesef. Olsa yapamaz. Karısı da aynı dersanede çünkü. Anneme anlatsam direkt babama söyleyecek. Babam şeker hastası çok yüksek şekeri. Söyleyemiyorum o yüzden direkt

• canım benim sevindim ama o ite ders verememen sinirimi bozdu

• Sormayın benim de öyle. Aklımsa ne işkence yöntemleri var aslında ama yaptığı yanına kalmaz hiçbir zaman. İlahi adalete inanıyorum. Bu dünya da olmasa öbür tarafta yakasına yakışacağım

• Kesin öyledir kesin

0|0
    0|0
    • İnanmamakta özgürsün ama yine de fikir verir misin?

• @SSelale hayır kamera yok. Zaten sınıfta oldu. Koridorda olsa da durumu değiştirmez. Pantolonumda park izi olabilirdi onu belki götürebilirdim ama yıkadım çok geç artık. Polis aile dostumuz var cinayet masasında çalışıyo ama yine de o yardımcı olabilir. Babamın dayısı binbaşı. Dayı dediğime bakma 47 yaşında adam. Halledebilirim belki bu iki kişiyi öne sürerek ama risk almak istemiyorum. En azından babamın şekerini biraz düşürene kadar bir şey diyemem. Normal de insanlarda 90 olması gereken şeker babamda bugün 347 çıktı öyle söyleyeyim sana. Ağlattın diyerek gülmesi dokundu. Komik ve kolay bir olay değil yaşadığım hala şokunu atlatamadım üzerimden. Teşekkürler bu arada dua için

• Demednmi sen ne yapıyorsun pislik insn diye bağırmadn mi avazin çıktığı kadar bagirsaydun

0|0
    0|0
    • O anın şokuyla hiçbir şey yapamadım. Keşke bağırsaydım ama çok pişmanım

• Neyse olan olmuş ama sakın sessiz kalma Ailene söyle canını okusunlar karısına söyle polise söyle dava aç dersane bile kapatılır tacizden belli etme ama orada eğer kamera felan başta o görüntüleri bulma daja iyi olur onlarla polise gitsen var yaa okkali bir ceza yer o adam sessiz kalma ve yanında biber gazı taşı derneğe git ama biner gazi olsun ilk işin çaktırmadan o kamera görüntülerini ele geçir ama nasıl bilmiyorum ya da derslere gitme ya da sen direk Ailene söyle polise şikayet et

• Detaya bakarsanız sevinirim 😊

• Yani onerileri pekkabul etmiyorsun.. boyle adami toplu tasima da falan herkes icinde rezil edeceksin.. elbet birkac delikanli cikan canı sıkılab bak bakalim bidaha eli kolu oynayacak mi..

0|0
    0|0
  • Kal geldiyse dersaneye şikayet et

0|0
    0|0
  • sen ne utanıyosun ailenle konuş bunun polise kadar da yolu var o şerefsiz düşünsün

0|0
    0|0
  • Hakkını aramalıydın, sessiz kalmamalıydın. Bu adamı cezalandırmadığın için başka birine yapacak aynı şeyi

0|0
    0|0
  • karısıyla kesinlikle olabildiğince samimi bir dille konuş. kadın sana inanmasa bile her kadın böyle bişey duyunca şüphesi oluşur.

0|0
    0|0
    • Kadın kocasının ne mal olduğunun farkında. Çünkü daha öncede hostes kızını kovdurduğunu duydum. Böyle bir olay olmuş daha önceden

• eh hadi geçmiş olsun :) cok sevinfim inşallah bida yaşamak zorunda kalmazın böyle bişey ):

• Teşekkür ederim 😊 İnşallah artık hiçbir kız yaşamak zorunda kalmaz.. 😔😔

• Aslında o adamı şikayet etmeliydin aynı şeyi baska kızlarada yapabilir

0|0
    0|0
    • Valla bence yapıyor. Yani kızlar çok fazla yılışık. Adamın ağzının içine düşecekler neredeyse

• ailene soylemen lazim burda senin hiç bir suçun yok saklama sessiz kalma nolursun Sen sustukca o durmayı bilmeyecektir

0|0
    0|0
  • bence ailene söyle rezil et onu senin gibi kaç kıza dokunur o utanmaz ş... sakın çekinme ya bişey yapsaydıı nolcaktı çabuk git söyle heemen

0|0
    0|0
  • Öncelikle geçmiş olsun. Ailene söyleyememen doğal. Ama dersaneyi beğenmediğini söylersen ailen yinede gönderir mi? Ya da başka bir dershaneye gitmek istesen, ailen tamam der mi?

0|0
    0|0

• ne demek söyleyemem lan böyle serefsızlere pabuc bırakma yuru gıt soyle lan

0|0
    0|0

Yükleniyor...