Etrafımdaki herkesin yaşımı duyunca neden evlenmiyorsun diye sormasından bıktım?

ne yapsam yüzük takıp kocam çok uzaklarda mı desem ne desem bıktım be. yalnız yaşıyorum çalışıyorum. bütün komşularım, iş arkadaşlarım kısaca nefes alan herşey bunu yargılıyor. neden evlenmiyorsun yaşın geçmiş diye diye. bıktım be. nasıl kurtulurum ben bundan?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Mahalle baskısı denene korkunç illetin çaresi henüz bulunmadı maalesef. Bilinen tek çare evlenmek şu an için. Aksi takdirde sorular, sebebe ilişkin dedikodular vs. vs. hiç bitmeyecek.

0|0
    0|0
    • hayır evlenmem. kimseye köle olasım yok.

• sağolun

• Rica ederim.

• Kurtulmanın tek çaresi evlenmek :D
    o konusmaları susturamazsın.. ya herkese evlenmıyorum boyle iyiyim.. demeye devam edeceksin ya da evlenip susturacaksın.. ama bu sefer de yaşın geçiyor çocugu geciktirme cocuk yap muhabbetıne maruz kalacaksın bilgin olsun :) kurtulamazsın yanı bu tarz seylerden ya kafana takmıcak hayatını yasayacaksın... ya da hemen evlenıp ilk gunden coluk cocuga karısacaksın.

0|0
    0|0
  • neden evlenimki diye sor ;) böyle mal gibi kalsınlar :)

0|0
    0|0
  • Duymazdan geliyorlar bir müddet sonra susarlar

0|0
    0|0
  • Kafana göre takıl insanlar desin diye yaşamıyorsun

0|0
    0|0
    • evet öyle ama sıkıldım. hep aynı laflar..

• Takıldığın erkek arkadasın yokmu? Sen istemiyorsunda odamı istemiyo

0|0
    0|0
  • Hiç doğurmadıysan hem doğum şansın azalmakta hemde çocuk bakacak büyütecek sabır ve psikolojin azalmaktadır. O yüzden olabilir belki.

0|0
    0|0
  • Evlen kurtul bndan kolay ne var..

0|0
    0|0
    • Evlenmem. Hicbir erkege köle olasim yok.

• Kendi evladin gibi olur mu. Annesi babasiz kalmis birini evlat edinmeyi dusunmek de guzel bir davranis. Tebrik ederim. Yinede senin hayatin senin artilarin senin eksilerin. Ben dahil bu sitede kimim ne soylediginin ne onemi var ki. Umarim pisman olmazsin ve mutlu olursun.

• Kendi evladim olacak. İlla benim dogurmam mi lazim sevgi vermek icin. Neyse cahilliginizle bas basa birakiyorum sizi.

• bende öyle :) ama elden bir şey gelmiyor

0|0
    0|0
  • bende senıngıbı yım rahat ol tek degılsın :D

0|0
    0|0
  • neden evlilik ya da birliktelik düşünmüyosun her kızın hayali sonuçta özel bir durum yoksa

0|0
    0|0
    • Benim hayalim meslegim kariyerimdi :) onu yaptim mutluyum. Param var evim var arabam var niye evleniyim

• Benim gibi bir sürü kadın var ama çogu toplum baskısından yurtdisina kaciyor

• İyide kime neki bundan. İnsanları takmamalısın bence

0|0
    0|0
  • Kafana takma yeter her fırsatta böyle Mutlu olduğunu söyle Gül geç

0|0
    0|0
  • takmayacaksın nasip deyip geçeceksin..

0|0
    0|0
  • asexuelim de. gerçi geçen ben bunu dedimde ablam olsun yinede ewlen dedi :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Öyle dediklerinde gülerek bekarlık sultanlıktır benim kararım zamanı var fazla takmıyorum de geç umursama

1|0
    0|0
  • Hakkaten neden evlenmiyorsun😃? Kızma tamam

0|1
    0|0
  • Evlenip napıcam de. Bu devirde boşanmak için evleniyorlar. Çok takma kafana.

0|0
    0|0
    • zaten takmıyorum. ama sıkıldım günde en az 6 kişi bunun şakasını yapıyor

• Hahaha Allahım ya seni kıskanmışsa demek ki. Ben olsam ohh valla sorma keyif bende yaşıyorum hayatımı derim.

• ben diyemedim terbiyesizlik olur diye :(((

• Basini bağlat, kurtul.

0|0
    0|0
  • hayat senin boş ver başkasını

0|0
    0|0
  • Kariyerime odaklanıyorum de evlilik her sey olur tatlım

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın

0|0
    0|0
    • 32 yaşındayım

• çok zenginler temizlikçi alabilir. öyle ucuz değilki günlük 100 tl ister onlar. yemek içinde ayrı ister. yani her türlü o işleri kadın yapar.

ki sadece olay köle olmakta değil. kısıtlanmak istemem. sürekli gezmek eğlenmek isterim bunları evlenince yapamazsın.

bu yüzden evlenmem. bir kaç sene sonra evlat edinmeyi düşünüyorum

• hakkında hayırlısı o zaman.. :)

• offff malesef toplumumuzda herkes evlenir diye bir algı var yurtdışına taşın dert yok tasa yok:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...