Çalışan kadınlar is arkadaşlarına karşı neden bu kadar rahat?

İs arkadaşı ayağına rahat rahat gülmeler
Espriler
Arkadaslarinin özel hayatına kadar bilmeler
Acik ve rahat giyinmeler

Neden bunu yapıyorlar?

Güncellemeler:
Yorum bekliyorum kızlar

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Nerede çalışan kadınlar

0|0
    0|0
    • Her yerde bu böyle

• kaşarlık yapıyorlar peki erkeklere ne demeli bence çalıştığım zamanlar diğer kızlar gibi erkekle uğraşmazdım ve erkekler beni ezerlerdi

• O kasarlar kaşarlık yapmasa ezemezlerdi

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Samimi oldukları için

0|0
    0|0
    • Bu ne samimiyet?
      Esin öyle olsun ister misin?

• Adam olun iş arkadaşınıza YAVŞMAYIN
      BUNA YOK SAMİMİYET gibi bahane bulmayın
      Sizi doğuran analar bilirdi o ölçüyü
      Ona sor git sen

• Sen kimsin be sen mi öğreticen bana adamlığı dengesiz fingirdeşmeye kendin meraklıymışın yazıma bak rezil 😄 allah bilir senin gibi bir tiple samimi olmuyorlar diye bu kuyruk acın belli 😉

• Samimiyet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Giyim tarzlarını bilemem de belli ki ya çok küçüksün ya da lisede psikoloji dersinde grup çeşitlerini işlerken hocayı pek dinlememişsin. İş arkadaşının sana gösterdiği yakınlık tamamen psikolojiktir. Aynı sofradan ekmek yeyip aynı çileyi çekiyorsunuz senden korkacak hali yok ya her halde yakınlık duyacak.

0|0
    0|0
    • Eşinde öyle olur umarım

• Aldatma sebeplerine bak
      Ya da aldatanlardaki iş arkadaşlığına

• Yahu bana aldatmalardan bahsetme 2 sene bu konu hakkında ciddi araştırmalar yaptım. Aldatmanın sebebi iş ortamı değil ; çoğunluğunun temeli internet ortamı. Özellikle merkezi avrupada olan ve türkiyede taklit edilen paylaşım siteleri. Mesela burayı ele alalım adı kızlarsoruyor. com ama adım gibi biliyorum ki avrupada girls asking diye bir site vardır burası da format olarak onun çakmasıdır. Ordaki sitede ne gibi ahlaksızlıklar yaşanıyorsa illaki aynısı burdada yaşanır. Yoksa senin zannettiğin gibi her çalışan kadın rospu değildir saplantılı herif.

• Bunların kafası yanık. Boşver.

0|0
    0|0
  • Bunu çözmek lazım. Güzel bir soru

0|0
    0|0
Yükleniyor...