İnsanlardan korkuyorum?

arkadaşlar çok sıkıntı yaşıyorum. aileme anlattım bu sıkıntılarımı ama anlamıyorlar. hiçbirşekilde anlamıyorlar. zaten pek herşeyimi anlatamıyorum onlara . çekiniyorum yani hiçbirşekilde anlatamıyorum. ailemden nefret ediyorum sanki. sanaldaki arkadaşlarımı ailemden daha yakın görüyorum ve onlarla paylaşıyorum sıkıntılarımı. ailemde zaten geri kafalı. ve düşüncelerim çoğu insandan farklı. kendimi sıradan biri olarak görmüyorum. dıştan sıradan biri olarak görünüyorum ancak hiçte sıradan biri değilim. düşüncelerim felan hep farklı. dini görüşümde farklı. lise okuyorum ve 2 hafta sonra o okuldaki iğrenç tipleri görmek istemiyorum.. adım atmak istemiyorum okula. zaten sürekli dalga geçerler. biliyorum ki sorun bende değil. sınıf sorunlu. hiçbirşey yapmadığım halde dalga geçiyorlar , eğleniyorlar kendilerince. akıllanmıyorlar bir türlü kafa basmıyor. ailemde bana ders notlarım düşük diye kızıyor. aslında öldürmek istiyorum ama yapamıyorum. saldırganlaşamıyorum ama içimde çok büyük saldırgan bir güç var. ve ben o gücü dışarı yansıtamıyorum. koluma faça attığım felan oldu. ve hep intihar hayallerim oluyor , veya birisini öldürme hayallerim oluyor , kanımın bir damlasını alıp ateşe akıtmak gibi satanizm ve şiddet içeren hayallerim oluyor. durgun biriyim , yaşımdan büyük hissediyorum kendimi , ve yaşımdan bayada olgun gösteriyorum. pek gülmem , eğlenmem. insanlar bana bu yüzden hayattan bezmiş gibisin felan diyorlar. sinir oluyorum. beni olduğum gibi kabullenemiyorlar. telefon elimden düşmediği içinde kızıyorlar ancak bilmiyorlar ki asosyal hastasıyım. annemin o sesini duyunca tiksiniyorum ondan. abim ve babam eve gelince rahatsız oluyorum onlardan. yine bana birşey diyecek diye korkuyorum, odama gidiyorum. insanların olduğu bir ortama girince kalp atışım hızlanıyor, bacaklarım titriyor , kasılıyorum , üşüyorum. kendimi boğmaya bile kalkıştım. bugidişle fazla yaşatmam kendimi arkadaşlar ne yapacağım ben?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• cok karisik bir durum... umarin icinden cikarsin...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Boyle seyler pek normal degil umarim farkindasindir. Bence kendine ait bilgisayarin tabletin veya bu siradan bir defter bile olabilir ona birseyler yaz yazarak rahatlayabilecegini dusunuyorum

1|0
    0|0
    • yapıyorum ama fayda etmiyor..

• Bilmiyorum bunu kendin dusunup tartmalisin. Dogrusuyla yanlisiyla sadece sen karar verebilorsin bazi seylere. Cunku biz seni tanimiyoruz ve sana yapacagimiz yorum seni cok etkileyebilir oysa bu durumun icinde olan yasayan sensin

Erkekler Ne Diyor 3

• Olayı kafanda bitir insanların sana zarar veremeyeceği gerçeğini kendine bir şekilde kabul ettir. Ayrıca intihar gibi saçma sapan düşünceleri aklından çıkar. İntihar edenlere öteki tarafta ''Oh bee iyiki öldürmüşüm kendimi'' dedirtmiyorlar. Daha çok ''Aaaaah orama ateş basmayın uaaahh'' dedirtiyorlar.

1|0
    0|0
  • Yeni fobi yaratmış humanozol

1|0
    0|0
  • anlamazlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...