Sizce güç kadınlarda mı?

Beyler, bayanlar sizce güç kadınlar mı? Aklınıza gelen her konu ya da alanda? Güç kadınlarda olmalı mı?

0|0
12|18

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar zaten GÜÇ ister. Bizim toplumumuzda kadınlara hep 2. sınıf vatandaş gibi davranıldığı için kadınlarımız da güç, kudret ister. Çünkü elde edecekleri bu güçle zulmü durduracağını düşünür. Bu güç bazen bir erkekle evlenerek o erkeğin gücünü, sosyal statüsünü, parasını, soy ismini vs kullanmasıyla elde edilebilir. Böylece toplumda saygı görür. Fakat eşi ve ailesi ile sorunlar yaşayabilir. Bir diğer güç elde etme yöntemi ise "OKUMAKTIR". Bilgili bir kadın her toplumda "TEHLİKELİ" görülür. Size İskenderiyeli Hypatia filmini izlemenizi tavsiye ederim.
    Hanımlar, kız çocukları OKUYUN. Beyler, oğlanlar siz de OKUYUN. İlk kutsal emirdir: IKRA.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dıbı olan herkeste

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Güç erkeğe güzellik kadına verilir, ama her şeyi yenen güç yalnız güzelliğe yenilir.😊 Oscar amcamız özetlemiş olayı, dolaylı yoldanda olsa güç kadında.

0|1
    0|0
  • Hahah :-D :-D bir köle daha

0|1
    0|0
  • güç herkeste olmalı

0|1
    0|0
  • yessss

0|1
    0|0
  • Bence bazı konular hariç evet :)

0|1
    0|0
  • Profil resminden gördüğüm kadarıyla sen kadınlarda olduğunu düşünüyorsun sanırım.
    Ve evet, ben gücün kadınlarda olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • evet profil resmimde bunu ifade edıyor brz ama zaten de öyle yani :) sosyal hayatta görüyoruz genelde

• Bence öyle

0|1
    0|0
  • ne gerek var güç ne kadınlarda ne de erkeklerde olsun tüm sorun çözülür :D

0|1
    0|0
  • Evet. Bende. :$

0|1
    0|0
  • Olmalı

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hayır Allahta

0|1
    0|0
  • Erkeklerin en büyük zaafını hepimiz biliyoruz. Bunu aşabilecek iradede bir erkeğe karşı kadınların bir gücü olabileceğini sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Bir erkek bin akliyla bir nefsine yenilir fakat bir kadın bir akliyla bin nefsine zincir vurmayı bilir. Yani bu sözden yola çıkarak şunu söyleyebilirim kadınlarda zevk, aşk, gösteriş vb. keyif aldıkları duygular daha fazla ancak bunların mantığın önüne geçmesine erkeklerden daha az izin veriyorlar.

0|1
    0|0
  • Degil erkeklere

0|1
    0|0
  • Hayir erkeklerde her konuda ve herseyde.
    Cennet analarin ayagi altinda diyip bu dunyadaki butun herseyi kendimize aliyoruz

0|1
    0|0
  • Güç kadınlarda değil, ve güç eşit olarak dağıtılmalı.

0|1
    0|0
  • Bir erkek olarak bir bayanın bir erkeğe herşeyi yaptırabilir aslında erkekten önce kadından korkulmasi lazim

0|1
    0|0
  • Yok olum ya Hımen de mk yaa :) :)

0|1
    0|0
  • Güçlü ve ayakları yere basan kadını severim.

0|1
    0|0
  • erkek görünür ama genelde kadınlarda himendir

0|1
    0|0
  • Degisir bu durum

0|1
    0|0
  • para kimdeyse güç ondadır :)

0|1
    0|0
  • Ben kadınlarda olduğunu düşünmüyorum. Güç erkekte zeka ise kadınlardadır.

0|1
    0|0
  • Hayır tabikii de

0|1
    0|0
  • Hayır erkekte olmalı.

0|1
    0|0
  • bence evet

0|1
    0|0
  • Hacı kadınlarda guç. Fiziksel olarak erkek ama diger her turlu kadin