Çok fazla kullanılan ağır kokulu parfümler?

Güzel kokmak kötü kokuları bastırmak için parfüm sıkıyoruz. Peki bazı insanlar çok aşırı kullanıyor. Otobüste okulda cafede vs. topluluk olan her yerde özellikle havası az olan yerlerde bu sıkılan parfümler sizi rahatsız etmiyor mu? Açıkçası ben çok rahatsız oluyorum. Nefes darlığı olan insanlar daha çok rahatsız oluyor. Peki bu konuda ne kadar duyarlısınız ya da duyarlıyız?

0|1
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Açık konuşmak gerekirse kullanıyodum, bir arkadaşımın krizi tuttu kendimi suçlu hissettim, çok kötü bir duyguydu.

0|1
    0|0
    • Bu sadece arkadaş ortamında değil her ortam için geçerli. Hiç tanımadığımız biri bizim yüzümüzden hastanelik olabilir. İnsanlar hep kendilerini düşünüyor. Normal bir parfüm de değil hep ağır kokular kullanılıyor.

• Haklısınız, ama bunun için insanların duyarlı olması lazım, keşke herkes böyle düşünebilse.

En İyi Erkek Görüşü

• Kimilerinki o kadar kötü kokuyor ki iyi olsun diye sıkıyorlar ama iğrenç oluyorlar. Tiksiniyorum bazen

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya aynen çok aşırı konulara bende gelemiyorum fresh kokular daha iyi. Oda parfümleri bile baş ağrısı yapıyor bazen. Kullandıklarım rahatsız edici olmaz gül kokusunu bile sevmem.

0|1
    0|0
  • Rahatsız olmam ama hastalara çok sinir bozucu geliyormul o doğru

0|1
    0|0
  • Ağır parfüm kokusu beni çok rahatsız ediyor.
    Çok sık parfüm kullanmam kullandığımda da hafif kokuları tercih ederim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben çok sık parfüm kullanmıyorum asansörde bir kaç defa çok rahatsız olmuştum bazen kullanıyorum parfüm en son geçen sene 2 tane almıştım arkadaşımlaa birlikte bir de yurtdışından bana hediye getirmişti aynı arkadaşım seviyorum ama çok kullanmamaya çalışıyorum hem kendim için hem de başkalarını rahatsız etmemek için bir de ben kolonya kullanıyordum aynı arkadaşım rahatsız oluyordu kolonyadan kullanmıyorum onun yanında parfümlü olanından almıştım bir kaç defa onu kullanıyordum yanında gerçi uzun zamandır kolonyada kullanmıyorum bir kaç aydır kullanmıyorum eskiden hep çantamda kolonya ya da parfümlü kolonya olurdu 1-2 aydır yok şimdi siz söyleyince alacağım marketten

0|1
    0|0
Yükleniyor...