İnsanlar maymunlardanmı türedi?

Bu konu hakkında çok araştırma yaptım ve genel olarak şunu söyleyebilirim, insanın maymuna benzeme oranı %99 oranında bişey. Ve maymunlarla nerdeyse bütün genlerimiz aynı. 32.000 genden sadece 300 farklı gen var. Peki biz maymundan türediysek neden şuanki maymunlar evrim geçirip insana dönüşmedi? Burda takılıyorum işte. Ve buda darwin teorisini olumsuz kılıyor? Siz ne düşünüyorsunuz
İnsanlar maymunlardanmı türedi ?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• darwin bütün canlıların tek bir atadan türediğini savunur. Yani sadece insan maymundan geldi dememiştir. Bütün canlıların evrimleşerek değiştiğini, ve bu yüzden farklı canlıların ortaya çıktığını söyler. Bu değişim ise milyonlarca yıl süren bir değişimdir. Yani 60-70 yıl yaşayıpta 'aa bu maymun hala insan olmadı' demek saçma olur zaten. Evrimle ilgili başka hayvanlar üzerinde de sunulan kanıtlar var. Sadece insanın nerden geldiğini araştırma. Başka canlılar hakkında yazılanlarıda oku derim.

0|1
    0|0
    • Biliyorumda bu teori benim çok dikkatimi çekti, gerçi yıllardır biliyoruz bu teoriyi fakat beni en çok etkileyen buydu

• çok yavaş ilerleyen bir değişimden bahsediliyor. yani 500 yıl sonra doğan maymunun, 500 yıl önce doğana göre çenesi daha geride oluyor, sonra bir 500 yıl sonraki canlının kulağı daha küçük oluyor, daha tüysüz oluyor gibi gibi

Kızlar Ne Diyor 3

• Teori senin engin arastirmanla çoktu cidden fkabdjsha hala maymunda turediysek diyor bir de utanmadan arastirdim diyor fjabdmd

0|0
    0|0
  • Evrim teorisine inanmyrm ki maymndan türedğni ısrarla syleyenlerede bisey dyemem cok sacma bnce

0|1
    0|0
  • Çünkü onlar otla beslendi. Gelişmediler.
    Biz etle beslendik.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Darwin'i olumsuz falan kılmıyor. İnsan ile maymunun atası ortak diyor evrim teorisi arkadaşım.

0|1
    0|0
  • Darwin teorisini tekrar gözden geçirmeni öneririm, maymundan türediğimizi değil aynı atadan geldiğimizi savunur. Bizim atamız bir deniz canlısıydı insan ve maymun anne karnında perdelidir.

0|1
    0|0
  • Onlar kendilerini maymunda turetiyolarsa maymunlardir

0|1
    0|0
  • Hangi kaynağa göre bunu söylüyorsun?
    Ya maymun bizden türediyse malum, aids ilk maymunla ilişkiye giren birinden dolayı ortaya çıkmış

0|1
    0|0
Yükleniyor...