Annem den dayak yedim?

Bu yasa geldim. Kadin beni dovdu. Fitnnessa yazilmistim. Babam izin vermedi bende carptim kapiyi ciktim. Annem bisi demedi. Eve geldim bksi yoktu. Sabah oldu cayi hep ben koyardim bugun de kardesum koymus. Gectim sofraya annem kufurler mi dersin birsuru sey dedi. En son he tamam anne dedim gecirdi bir tane bende cayi firlattim sofraya kalktim arkamdan geldi dovdu beni sac bas ciglik attim. Biktim resmen biktim. Odaya girdim kilidi acmaaya calisti babami kiskirtti. Annem beni dovunce ben ona saygimi duyicam? Ne yapmaliyim ne dusunuyotsunuz arkadaslar?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Neden herseyin coxumu dayak. Neden oturup konusmazlarki derni dinleyip anlamak varken hemn kaba kuvvett yaa hic sevmiyorum bole seyleri.. biz insaniz konusa konusa anlasiriz..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ailen senin iyiliğini düşünüyor vardır bir bildikleri.

0|0
    0|0
  • Saygısızlık etmişsin hak etmişsin açıkcası

0|0
    0|0
  • Evden kaç. :/

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun anne babaya saygı duyacan malesef... sevmek zorunda değilsin ama saygı duyulacak... bu arada şükret, en azından seni dikkate alıyorlar,
    33 yaşındayım, 25 yaşında öğretmen olana kadar, evlenirken, şimdi boşanıyorum, daha bir gün babamın sen napıyorsun diye sorduğunu beni gördüğünü bile bilmem... keşke ilgilense de bu yaşta dövse...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen anana babana saygı göstermez Ben onların da sana saygı gösterip göstermesin bekleme bence her şey kendi tarafından bakmak yerine biraz objektif ol Tamam yaptığı doğru değil ama senin yaptığın da doğru değil bence

0|0
    0|0
    • Sesimi cikarmadim hi hi dedim ne doyim gecirdi bir tane durucakmiyim ben oyle cayi firllatim masaya kalktim bisey demeden. Ne yapmami beklerdin ki? Sen ne yapardin sanki...

• Kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • Niye dayak yediğini düşün dayak yemeni değil ailen spora mı karşı yoksa başka bir durum mu var

0|0
    0|0
  • Evden kaç

0|0
    0|0
    • Nereye gidiyim kacip? Para yok akraba yok arkadas yok.

• Paralarını al ve kaç. İşte çalışırsın. Kadın sığınma evinde kalırsın

Yükleniyor...