Cinlerin insan kılığına girdikleri doğrumu?

Gereçek olaylar yaşayan var mı aranızda kimlere musallat oluyorlar

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Insan kiligina girmezler sadece bazi kisilerin bedenine girerler buda cok nadirdir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayetlerden ve müşahhas bazı olaylardan anlaşılmaktadır ki, meleklerin, cinlerin ve diğer ruhanilerin de insan suretine girebilecekleri mümkün görünmektedir. Bu ruhani varlıklar, peygamberler dışında başka kimselere de görünebilmektedirler. Nitekim Cebrail’i normal, düzgün bir insan şeklinde gören Hz. Meryem peygamber değildi. "O görebildiğine göre diğer bazı insanlar neden göremesin?" sorusu akla geliyor.
    Genelde inancı zayıf olan, kötülüğe inanan kişilere daha çok musallat olur..

0|0
    0|0
    • Biricik o dediğin peygamberimiz den önceydi peygamberimizden sonra o aleme kapı kapandı

• @AdeM07 Hmm doğrudur olabilir en son okuduğum bir yazıda yazıyordu ordan zaten aklımdaydı

Erkekler Ne Diyor 12

• Geçen yine cinin biriyle muhabbet ediyoz bende merak ettim sordum aynını. dedi kardeş yaşım 650 çok şey gördüm yaşadım falan ama artık olmuyo öyle şeyler onlar eskidendi dedi, şimdi insanlar bizden daha cin girdin mi çıkamıyon dedi.. ama bir kedi olsun bir köpek olsun sevecen hayvanlar onlara giriyoz bak dedi.. bir şeytan bir insan it gibi korkuyoruz valla dedi.. korkma yani giren çıkan olmaz 😄

0|0
    0|0
    • Dalga geçme

• Adı üstünde film o 😂😂 çok düşünme çok da deşme rahatsız etmezsen onlarda seni rahatsız etmez 😉

• Bazı yapılan Filimlerde gereçk olaylarsan alınmış hikayeler var ayrıca kuranda geçiyor diyende var

• yok öyle bir şey :D

0|0
    0|0
  • evet ben cinim aslında

0|0
    0|0
  • ihtimal varrr

0|0
    0|0
  • Yalan, cin diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • girmedikleri kılıkmı kaldıki insanı ayırt edecekler

0|0
    0|0
  • insan kılığına girdiklerini duymadım da insanların içine girdiklerini duydum :)

0|0
    0|0
  • akşama bir ziyarete geliriz

0|1
    0|0
  • Evet doğru eger cin oldurduysen ya da buyu yaptiysan musallat oluyorlar

0|0
    0|0
  • Evet doğru

0|0
    0|0
  • allah izin verirse olur

0|0
    0|0
  • insanlar nasıl cin kılığına giriyorsa cinlerde insan kılığına giriyorlardır :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Annem cok yaşıyor benım alıştık.

0|0
    0|0
  • Bahsettiğim senin Reptilianlar :)

0|0
    0|0
  • Evet var annanem anlatırdı çok gelmiş başına

0|0
    0|0
  • Cin denen bir şey yok.

1|0
    0|0
  • Bildiğim kadarıyla cinler insan kıkığına değil ama hayvan kılığına girebiliyorlar.

0|0
    0|0
  • Nesne, hayvan ve insan silüetinde görünebilirler.

0|0
    0|0
  • Geçen teki bize uğradı

0|0
    0|0
  • Cin gibi bakan insanların içinde oluyorlar genelde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...