Hatay İskenderun Deniz Kuvvetleri?

Arkadaşlar, burada askerlik yapan var mı , eşime burası çıktı :) sizce iyi bir yer mi?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Babam orada çalışıyor kaptan asker Çok iyi biryer hem hatay dan bahsediyoruz zaten egzotik havası denizi güneşi derkenn askerliği çabuk bitirir :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir şey olmaz merak etme. Kavgacı biri değilse gider gelir.

1|0
    0|0
    • yok değildir zaten güvenlik görevlisi olarak çalışıyrdu sinirlerine hakim olması gereken bir iş :) alışkındır

• Askerdeki en büyük sorun zamanın geçmesini beklemek bide. Onun dışında sorun olmaz. Güneydoğuya gitse biraz endişe edebilirdin ama orada bişey olmaz.

• Askerlik bu vatan borcu Allah ne kısmet ederse oydu ben kendimi o duyguya vermiştim ama annesi çok yaşlı o çok korkuyrdu ağlayıp duruyrdu ikna edemiyrduk hiç ona biraz iyi olacak sadece :) kısa dönem de olunca inşallah gidip gelecek herkesin başından geçiyor. Çok teşekkür ederim yorumlarınız için

• yatış

1|0
    0|0
  • İskenderun neresınde acaba

1|0
    0|0
  • benim arkadaşımda orda askerlik yapıyor Şu an baya rahatmış

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah kavuştursun, Vatan borcu işte, merak etme, iyi olucak :)

1|0
    0|0
  • Benim ablam da orda gorev yapıyo denizci subay. Yaşanacak bir yer değil bir de cocugunuz varsa vay halinize bana sorarsan çok yobaz insanlar var trafiği desen berbat savgi yok heryer Suriyeli küçük yerdir gezilecek yerde yok bu sebepten ben beğenmiyorum ki ablam da sevmez

1|0
    0|0
    • Sadece askerliği oraya çıktı canım yaa, ancak haftasonu iznine gidebilirim zaten bir günlüğüne o kadar. Yaşanacak yer neresi olur bilemem ama öğretmen ataması da olacak hayrlısı artık.

• Haklısın :)

Yükleniyor...