Bağdat Caddesi'ndeki tecavüz olayı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dün gece Bağdat Caddesi'nde bıçaklı saldırgan 19 yaşındaki üniversite öğrencsini binanın arka bahçesine sürükleyip tecavüz etti. Ne kadar iğrenç bir toplum olduk. Daha Özgecan'ı unutamamışken yaşanılanlardan ders çıkarmak zor mu? Sizce ne tür ceza verilmeli? Ülkemiz eksik kalmadı mı bu konuda?
Bağdat Caddesi'ndeki tecavüz olayı hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|0
14|29

En İyi Erkek Görüşü

• idam şart diyorum arkadaş idam etmediğin sürece korkmaz bunlarr

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah belasını versin bunları hadım etmek, geberene kadar işkence etmek lazım sokağa çıkmaya korkar olduk

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Çözüm o kadar basitki insana insanlık dışı muamele yapanı insan yerine koymamak gerek assınlar şereffsizi neden asmıyorlarki topluma hiç bir faydası olmayan bir insanın hayatını kendi zevki için karartmayı göze almış bir serseriyi neden yaşatırlar ki bu kansızı idam etseler diğerleri cesaret edemez bu şekilde önüne geçilebilir cezalar caydırıcı olmadığı sürece bu sürüngenlerr başka hayatlar karartmaya devam edicektir bunlarin yaşam hakkı olduğunu düşünmüyorum..

2|0
    0|0
  • baştan söylüyorum bu tip her olayı duyuşumda erkekliğimden utanıyorum ama sorunun çözümü kadınların ellerinde...

2|0
    0|0
    • kusra bakmak yok en çok izlenen dizi kurtlar vadisi (60 yaşında şerın sıtonu yalayan plaza şorolosunun dizisi ) en çok sevilen spor içi hava dışı deri peşinde koşar 22 serseri en güçlü kurum ordu :):):) şiddet sarmalını anneler bitirir çocuklarınıza sevmeyi öğretin hanımlar annem bana öğretti çok hayrını gördüm iyidir yani.

• Bunla öyle bir boktan hale geldiki alıştık diye biliriz malesef kesip ağzına vericen dalgayı köpek gibi beslicen

1|0
    0|0
  • eğer sosyal medyada ve medyada yeterli tepki görmezse onu yapan **************************************************************** en fazla 2 yıl yatar çıkar.

2|0
    0|0
  • Hergün tecavüz olayları oluyor bir ozgecan birde bunu mu biliyorsunuz allah askına zaten öğrenc bir yaratıgız

1|0
    0|0
  • Allah Cezalarını Versin, idam gelmeli

2|0
    0|0
  • aileler çocuklarını güzel yetiştirmeli

1|0
    0|0
  • idamdan anlamaz millet yağlı kazık getirilsin. tecavüzün ağırlığına göre yağ miktarı azaltılsın. çok ağır olanlara yağsız ceza verilsin :D

1|0
    0|0
  • tecavüzcülere ölümmm

1|0
    0|0
  • Allah yakınımın başına vermesin gider sinsice herkesin gözü önünde kafasını gövdesinden ayırırım

1|0
    0|0
  • cezalar hiç bir zaman caydırıcı olmadı. bence eğitim seviyesiyle ve yosulluk sınırıyla alakalı. yoksulluk seviyesi yükseldikçe ve eğitim seviyesi azaldıkça suç oranı kadar artıyor.

1|0
    0|0
  • Kimse kusura bakmasın ama o işte bir bit yeniği var gibime geliyor. Olayın aslı farklı olabilir.

1|0
    0|0
  • hep aynı zıhnıyetın bataklıkları

1|0
    0|0
  • Herkezin canı cehenemme

0|0
    0|0
  • Cani cehenneme

0|0
    0|0
  • Düşünce yeteneğimi kaybettim hükümsüzdür. :(

1|0
    0|0
  • Bu olayların sonu yok :)))

1|0
    0|0
  • erkek olmaktan utanıyorum artık

1|0
    0|0
  • Bu tecavüz edenleri hadım edip. Etek giydircen sonrada taksime bağdata işte nereyeyse sal gitsn tecavüze uğrasnlar bakalm nasılmjş

0|0
    0|0
  • kufur edesm varda neyse

0|0
    0|0
  • Onun videosunu izledim de şimdi o kızı özgecanla karşılaştırdım da biraz şüphe kaldı aklımda ne yalan söyleyeyim..

0|0
    0|0
  • Silahsiz gezmemeli bence birkiz o saatte alip sikacak yani

0|0
    0|0
  • allah akıl fikir versin şu insanlara

0|0
    0|0
  • Mk ben o çocuğun

0|0
    0|0
  • sadece 2 soz Elektrikli sandalye

0|0
    0|0
  • Videoyu izle ne tecavüzü kız götürmüş adamı sanki bahçeye!!

0|0
    0|0
    • Yuh artık gerçekten yuh! Sen nasıl bir yaratıksın ya bıçak zoruyla kenara kıstırılıp tecavüz edilen birine nasıl kendi rızasıyla diyebiliyosun..19 yasında gencecik kız daha o ya.. Böyle insanlar gördükçe iğreniyorum

• O iş banada biraz garip geliyor. Gerçeği farklı olabilir.

• Ya sana da tecavuz etsinler lutfen

• he öldürmüş he tecavuz etmiş. ne farkı var. cinayet işleyenlerede aynı tepkileri gösterin lutfen.

kucumsencek yanı yok insanın hayalleri yıkılınca yasamıs yasamamıs önemi yok.

1|0
    0|0
  • Kızılay meydanında ibreti alem için tecavüzcüye de tecavüz edilmeli. Bütün Ankara'lılar rahatlıkla yapar bu işi... .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İdam edilse , böyle olaylar yaşanmaz.

1|0
    0|0
  • O saatte ne işi varmış diye soruyorlar yuh be bu demek oluyor ki o saatte bende bir kız görsem bende tecavüz ederim

1|0
    0|0
  • Insanlik dışı.. hic birsey bahane sayilamaz boyle birsey icin...

1|0
    0|0
  • Cezalar hiç ama hiç caydırıcı degil

1|0
    0|0
  • İdam cezası verilmeli

1|0
    0|0
  • Öldürsünler

0|0
    0|0
  • Türkiyede yaşamiyorum ama yinede çok üzülüyorum her haber izledigimde kadın cinayetleri duymaktan bıktım.
    Türkiyede kadın olmak gerçekten zor.
    Kaç cinayet?
    Kaç kadına şiddet?
    Kaç çocuk gelin?
    ARTIK YETER!
    SESSIZ KALMA TÜRKIYE !

0|0
    0|0
  • İnsanın içini yakan bir durum gerçekten

0|0
    0|0
  • 81 ilde öylelerini tespit edip en işlek yerlerde asıcaksın, tv kanallarında yayınlayacaksın. ibret olur belki.

0|0
    0|0
  • Şerefsizlik

0|0
    0|0
  • Allah belalarını versin!! yeter ya biz korkmadan özgürce gezemeyecek miyiz sokakta?

1|0
    0|0
  • Erkek çocuklarını bazi anne babalar başı boş birakmasa ilgi gösterse doğruyu yanlışı anlatsa örnek bir anne baba olsa çocuk için yanlış hata yapma olasılığı azalır.

1|0
    0|0
  • şerefszler

1|0
    0|0
Yükleniyor...