Kendimden utanıyorum. Anlatacağım şey için nolursunuz beni yadirgamayin. Destek bekliyorum?

Evliyim mutluyum cocugum var geçen hafta şeytana uydum bekarken konuştuğum kız ile ilişkiye girdim. Eve gittim sonra ağlamaya başladım eşimin yüzüne bakamiyordum ne oldu diye sordu bende depresyon diye geçiştirdim. Neyse. İlişkiye girdiğim kiz bana ilişkiden sonra dedi ki sen benimle ilgilenmezsin eskisi gibi değilsin istemiyorum dedi. Bende artık tovbe ederim evime bagli olurum dedim öyle demesi iyi geldi bana ama bugün mesaj atmış ki bana ne yaptın midem bulanıyor diye. Şok oldum. Oysa korundum. Yuregimde bir ateş var çok korkuyorum bir çıngar çıkarır diye. Desteğiniz söylemleriniz ne olur?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Desteklenecek bir tarafın yok pislik

0|0
    0|0
    • haklısınız pislik biriyim şeytana uydum siz uymayın :(

En İyi Erkek Görüşü

• kız seni korkutuyor

0|0
    0|0
    • para almıştım borç onu da isterken o konuyu sıkıştırdı

Kızlar Ne Diyor 3

• Ayhh migdem bulandi birde akil istiyorsun? O karina herseyi anlat kadin seninle birde ayni yataga giriyor bilmeden. Sonrada git as kendini.

0|0
    0|0
  • ne zaman sonra mesaj attı peki midem bulanıyor diye..

0|0
    0|0
    • 4 gün sonra

• kardeşim korundum ya. hatta kendisi baktı delinmedi dimi sakın vs dedi. oda istemez de. işte ihtimali seninle konuşup en azından samimi anlamda desteğiniz...

• tamam o zaman korkmanıza gerek yok oyle bir ihtimal yok emn olablrsn o büyük ihtimal psikolojik hamiledir. korkma

• bide evliyim mutluyum diyosun karında seni aldatsinda gör pislik herif

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hamileyim felan derse doktora götür. belki zaten hamileydi de kullandı seni? bilemeyiz. o kesinleşsin. üstüne kalmasın yani.

ikinci olarak da hata yapanların en hayırlıları tövbe edenlerdir. komple alakayı kes evine dön.

0|0
    0|0
    • Zina ettim büyük günah işledim çok pişmanım Allah razı olsun senden. onunla alakayı zaten istemiyorum.
      o istemiyordu zaten özellikle korunurken bile o şeye baktı delindi mi diye. o hiç istemiyordu ben zorladım biraz. kötü biri değil aslında kardeşim ama işte nefse ben uydurdum. ondan para almıştım onu isterken bu olayıda araya sıkıştırdı midem bulanıyor bana ne yaptın diye söyledi. ne demek istedi acaba. parayı gönder diye mi söyledi acaba

• kardeş iyi de o zaman yuvam dağılır. ben ne yaparım o zaman. ama korunduk diyorum ya nasıl hamile olur ki dimi kardeşim

• bilemiyorum. iyice araştır. dini destek al bir yerlerden. onlar daha iyi bilir. alo fetvayı ara. onlara sor. internetten araştır. olmamış olması içinde dua et.

• O kiz baskasindan hamile kalmistir sana satıyodur. Git al kizi tut kolundan hastaneye gotur tahlil yaptir. eger hamileyse senin suratini skym. Ama kiz yalan soyluyorsa suratini dagit onun

0|0
    0|0
  • kızı öldür bence .

0|0
    0|0
Yükleniyor...