Bizim ülkemizde ki kızlar neden hep yanlış yapar (Geneli) ? yazı yetmedi devam mı güncelde olacak :) ?

Ya abi bakıyorsunuz insanlara yok sevgilimi çok seviyorum evlenicez (Afedersiniz) ilişkiye girelim mi kötü bir şey olur mu gibi şeyler diyorlar sonra gelip hamilemiyim yok nasıl düşük yaparım kötü laf yapmayın falan tarzında şeyler.

Birincisi dinen caiz değil hadi onu bile geçtim neden bir kız kendini bu kadar ucuzlaştırır ki onu anlamış değilim. Ya gelip o çocuk sizle evlense bile bir kere zina günahı işlemişsinizdir. Hadi ilerde telafisi olur onu bilemem ama ya telafisini yapmadan göçerseniz bu dünyadan ?

O iş olduğunda 2. seçeneği sunalım çocuk sizden uzak duruyor Bu seferde yok efendim bakirelik önemli olmaması lazım önemli olduğunu düşünen geri kafalıdır vs vs. Çocuğu nasıl aldırabilirim nasıl düşük yaptırabilirim.

Şu kapanma olayı var birde kapanma olayından ziyada bayanların çok feci açık giyinmesi. Bakın emin olun o açık bayanlara bakmayan erkeklerde var ben kendimden biliyorum ama sizlerde bir çeki düzen vermelisiniz kendinize sebebiyet veren siz olduğunuz için sizede günah yazılıyor hadi günah olayını takmıyorsunuz demi bir altta ki konuyu bununla bağlayacam o zaman anlarsınız mevzuyu.

Şimdi birde kızlara tecavüz olayı var demi? Şimdi çikolata fabrikasında çalışan bir insanın çikolata yememesi gibi bir şansı var mı mutlaka canı çeker ve bir parça veya iki parça olsun yer değil mi bu konuda hem fikiriz. Şuana kadar hiç haberlerde gördünüz mü kapalı birinin veya siyah çarşaflar içerisinde olan bir bayanın tecavüze uğradığını? Ben şahsen görmedim Peki neden? Dinizimde ki yeri anlamı çarşafın eşarp örtünün anlamı korunmak değil mi

Güncellemeler:
Abi şimdi örnek veriyorum geçen ki olayı anlatmıyorum bakın bir kız mini etek veya dar pantolon veya tayt geyip üste dekolte veya benzeri bir şey geyip akşamları dışarda gezip dolaşmanın bir mantığı var mı şimdi bir sebebiyet veriyor ki erkeğe erkeğinde nefsi var zate şeytanda bir vesvese iş tamamdır efedersizinde doğrular.

böyle deyince yok kızlar ölsün o zaman diyorlar nefes almasın diyorlar. Ya siz ne çektiniz ki siz ne gördünüz ki sahabe zamanında cennetle müjdelenen bir kadın vardı dı
dışarı adım atmazdı komşusu gelince dışarıdan bir erkek sesini duymasın diye sesini ağzına koyduğu taş ile değiştiriyordu siz kalkmış özgürlükten şundan bundan bahsediyorsunuz.

Bazen ise asıl kaplı olan bayanlara iftiralarda bulunuyorsunuz yazık ki böyle iftiralarda bulunanlara Allah affetsin diyorum başka bir şey demiyorum. Şu tam olarak kapalı olmayıp dini kötüleyenlerde ayrı bir cezası olacak düşüncem o yönde. veya kapalı halde günahlar işleyenleri kast ediyorum.

Kapalılığın anlamıda

1|0
02

En İyi Erkek Görüşü

• anlamaz bunu millet işte bide bu siteye fazla bakma troll çok :D tecavüzcü konusu herkes için geçerli bence kardeşim herde her kıza oçlik yapabilir.

0|0
    0|0
    • Ben bilgilendirme amacıyla attım trol falan bakmadın her insandan herşey beklenir bu devirde.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• karşındaki nasıl giyinirse giyinsin suçlu her zaman saldırandır. yazının geri kalanına katılıyorum :)

0|0
    0|0
    • Yazının devamını buraya atttım :)) o kadar yazı yazdım sığmadı.

Kapalılığın anlamıda tabiri caiz ise tüm kıvrımları kapatacak şekilde geyinip başa örtünün çekilmesidir. alta tayt pantolon veya vücudu sergileyen şeyler giymek değildir.

Ben bunları sadece sizler için söyledim belki bilmeyen olur diye yoksa benim bir acım yok bazı şeyleri açıklığa kavuşturduğumu düşünüyorum yinede bu yazdıklarıma karşın diyecek lafı olan varsa yazsın konuşalım seviyeli konuşmalar tartışmalar hep istediğim şeylerdir ama yok cahil veya buna benzer tabir kullanacak veya laf atıp engelleyecek olan varsa hiç yazmasın.

Şimdiden teşekkürler zaman verip okuduğunuz için iyi günler :)

• bir kere hata dışarıya gireksiz dışarı çıkmaktan kaynaklanıyor güzel kardeşim. bir erkeğin işi ve evi vardır. bir kadının ise evi vardır. dışarıya nefsi dünya için çıktıgımız sürece ne giyinirsek giyinelim fayda etmez.

Yükleniyor...