Annesine saygıda kusur etmeyen, cenneti onun ayaklarının altında olduğu için övünen, bacım lafını lugatından eksik etmeyen bir ülkede acaba elin annesine bu kadar küfür eden , bacısını bilmem ne yapan, baldızı baldan tatlı olan kaç tane toplum vardır?
Siz olsanız bu şerfesizlere ne ceza verirdiniz?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• önce hadım. önce hadım. bırakıcan bir süre öyle gezecek. sonra idam ederiz.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kesinlikle HADIM , idam edilirse kurtulur , ama hadım ile acısını bir ömür yaşar. Yaşasın kötülük 😈😈😈

0|1
    0|0
  • İdam! hadim olsa bunlar baska sekilde gene isleeini görürler

0|1
    0|0
  • İkiside

0|1
    0|0
  • meseleyi kökten çözmeli.

0|1
    0|0
  • Bu beynini aldıran hamam böceklerini ancak idam ettirirsen temizlenebilir ortalık.

1|1
    0|0
  • Hadım tabiki sürünsün

0|1
    0|0
  • Önce hadım ederdim sonra da ibreti alem olsun diye işlek bir yerde idam ederdim

0|1
    0|0
  • Idam

0|0
    0|0
  • İdam

0|0
    0|0
  • Hadım ediceksin gurur duyduğu erkekliği olmadan yaşasın. ona ölümden beter gelir zaten

0|1
    0|0
    • Aletini de ağzına verceksin, sokak sokak kan kaybından ölene kadar gezdirceksin.

• Kesinlikle. Böyle şeref yoksunları yüzünden insan tek gezmek istemiyor

• tek gezmek değilde bizim öküzlerin beyinleri çalışmıyor gerçekten canım. Yanında eşi olsa bile o güvenle yapacaklarını hayal bile edemessin

• İdam ettirip cesedini şehirde sürüklettiririm ibret olsun diye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben idam derim. Ama öyleleri var ki önemli yerlerde olan tanıdıkları yüzünden ceza almadan geçiştiriliyo. Bizim burada bir kere oldu. Adam siyasileri devreye soktu ve bu sayede işten atılmadı sadece görev yaptığı yer değiştirildi. Bence milletimiz idam ister. Ama kanunları uygulamak bizde gerçekten zor. Zaten belkide o yüzden idam cezasını da kaldırdılar.

0|1
    0|0
  • taşa taşla cevap verilmez. ondan zaten böyle devam ediyor. çözümü o insanda değil temelde ve yeni nesilde aramalyız.

0|1
    0|0
Yükleniyor...