İnatçı Aile? Bir bakin?

Arkadaşlar öncelikle herkese günaydın bundan 3 yıl önce bir bilgisayar aldım 1500 tl ye o zaman para sınırıda koymuştu babam babamın bilgisayar konusunda bilgisi hiç yok ve benim düzgün bir bilgisayara ihtiyacım var dün doğum günümdü 3 gündür bana bilgisayar alır diye çok heyecanlanmıştım ne almış tablo anlamadığım şey şu tabi herkesiz zevki bqşkadır kendi en sevdiği arabayı falan alır banada alır ama adama bilgisayar dedikmi hayır diyor. Dün üzüldüğümü kimseye beli etmedim ama hayal kırıklığı oldu ben belki beraber avm ye falan gider beraber seçeriz diye umutlanmıştım ve şimdi istediğim bilgisayarı almak için sizce onla nasıl konusmaliyim lutfen yardinci olun simsiden tesekkurler.

Güncellemeler:
Ediyorum

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Babacım bilgisayara ihtiyacım var. Net ol, lafı dolandırma. Erkek adam böyle yapar.

0|0
    0|0
    • Denedim glen cevap şhtiyacınmı var o yetmiyprmu

• Bence olur ama babanı tanımadığım için bilemiyorum. Dene, denemekten zarar gelmez

• Şey derse ne derek varki daha çok bilgisayarda sadece google var sanıyor gibi o yüzdendiyceği oda aynı buda aynı böyle bir şey derse sen ben ne demeliyim

Yükleniyor...