Hayvanseverlere duyulan tepkinin sebebi nedir?

Sogukta veya sıcakta hayvanları beslediğimiz zaman gelen tepkilerden bir tanesi 'o kadar aç ve soğuktan ölen insanlar varken neden hayvanlara bakiyorsun' diyenler cok istiyorlarsa o insanları doyurup evlerine alsınlar o zaman laga luga yapmasınlar. Boyle insanlara siz nasil bakiyorsunuz?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim millette alakasız olumsuzla olumluyu yerin dibine sokma refleksi olduğu için...

Misalen aç hayvan beslerken "okadar aç insan var sen köpeği besliyorsun" der ama o cümlenin mantıklı bir çıkışı yoktur. Analiz edersek köpeğe verdiğimiz artık kemikleri bir insana mı verelim? Bunu mu istiyor. Mümkün mü bu? İstediği ne yani?

Misal kemal sunalı övmeye çalışan bir insan günümüz komedyenlerini yerin dibine sokar, o komedyen mi bu adam mı falan diye... Hep abartma huyumuzdan...

1|0
    0|0
    • işsizler sırf laf çakmaya çalışıyorlar

• ben kapımın önünde kedileri besliyorum diye karşı komşu kedileri alıştırıo die bana laf söyledi. Böyle aptallar dolu ülkede

En İyi Kız Görüşü

• Dövesim geliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• insanlar sadece eleştirmeyi seviyor

1|0
    0|0
  • Doğru diyosun

1|0
    0|0
  • Gereksiz bir polemik yaratıyorsun bence

1|0
    0|0
  • aynen bende hayvanseverım

1|0
    0|0
  • ben de hayvanları severim ama onların beni sevmelerini istemem eğer severlerse bağlanırlar bu benim herzaman besleyebileceğim anlamına gelmiyor

1|0
    0|0
  • Kötü niyetli degillerdir onlarda tabikide hayvanlari besleyip insanlari unutmamak lazim ayni sekilde insanlari besleyip hayvanlari unutmamak lazim sonucta dunya sadece bize yarilan bir yer degil

1|0
    0|0
  • sanane diyeydin ya öyle boş konuşanlara cevap verip zamanını boşa harcama

1|0
    0|0
  • sadece peluş oyuncağa benzeyen hayvanları sevenlere bende gıcığım yüzünde 5 kilo makyajla ortalıkta hayvanseverim diye gezmek sal. aklık oluyor.

1|0
    0|0
  • köpek diyeceğim köpeğe ayıp olur ruhsuz onlar ruhsuz

1|0
    0|0
  • hepsi cahil de ondan onlar da allahın kulu can taşıyorlar

1|0
    0|0
  • Hayvanlık

1|0
    0|0
    • Hayvanlara niye hakaret ediyorsun?

• biliyorum o insanları hayvan demen zoruma giti çünkü hayvanlara haklaret olur

• Hakedene hakkını vermek fakir giydirmek kadar sevaptır

• tayyip suryleree calışmadan onlara para vercğine kendi ülkesnde ac yatan vatandaşlarımza versn işte ben bu yüzden ırkcıyım işte bn bu yuzden faşistim önce ülkem önce benim milletim

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorm o insanlardan o aç insanlara yardm etmedğimizi nerden bilyolar? Ben benm 5 kedim hariç tüm mahalledeki kedileri ve köpekleri besliyorm artık tepki göstermiyolar onlarda benle beraber beslemesede artan yemekleri getiryolar eğer gösteren olrsa yardım etmedğimi nerden bilyosn diyorm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O insanlar napmış ölenler açlar için? kedi de canlı insanda canlı. Elimizde ne varsa o kadar yardım etmeye çalışacağız. Biz sokakta kalanları değil onu devletin görevi aslında hayvanlara bakmakta devletin görevi sokak hayvanların barınak bulmak. Ama biz yapıyoruz işte hayvan severliğimizden.

1|0
    0|0
  • Bir insan bir hayvan ne fark eder amaç bir canlıya yardım etmek bunun yarıştırmasını yapıyor ise ona hiç bir şey demem şayet anlayabilecek kapasiteye sahip değildir

1|0
    0|0
  • ben evde hayvan beslemeye karşıyım dışarda bende kedilere süt veririm köpeklere yemek kuşlar için balkona kuru ekmekleri ıslatıp koyarım ama evde beslenilmesine dayanamıyorum üst katımızda köpek besliyolar ve abah akşam ayaktayız küçük çocuğum var saat başı korkarak ağlayarak uyanıyor uyutuyorum yarım saat sonra yine aynı terane böyle insanlar yüzünden hayvanlara kin besleniyor

1|0
    0|0
    • Senin olayin farklı. Keyfi beslediği hayvan yüzünden seni rahatsiz ediyor. Eger desibel sinirini asiyosa onu sikayet etme hakkin var. Ama soruda bahsedilen konu sokak hayvanlarini beslemek.

• Evet gıcık oluyorum sanane lan beslerim beslemem. Öküz gibi bakıyorlar sanki yanlış bir şey yapıyoruz. Hayvan sevmeyen adamı cidden döverim

2|0
    0|0
  • sinir oluyorum ya.. hem iyilik yapmiyor hem de yapilan iyiligi engellemeye calisiyolar.. insansa once insanligini bilmeli..

1|0
    0|0
  • Ben de besliyorum apartmanın önünde. tip tip bakiyolar Ama daha bisey diyen olmadı. Ben onlara laflar hazırladım zaten. Kendi çocukları asansöre bile çöp atıyor bana karisamazlar.

1|0
    0|0
  • Kisaca oyle diyen insanlarin ya bn

1|0
    0|0
  • insanın neler yapıcagını kestiremezsin ama hayvanlardan zarar gelmez sinsilik düşünmez onlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...