İnsanlar sayesinde sevdim yalnızlığı diyen var mı içinizde?

Mesela ben... Kime iyi yaklaşsam kimle arkadaş olmaya çalışsam sanki ben kötü oldum.. Bazen dışlandım.
O yüzden arkadaş çevrem de yoktur benim. Sinirlinin, aksinin tekiyim zaten...

Aşk ilişkilerinde de (zaten bir aşk ilişkim olmadı düzgün) şansım yaver gitmedi.. Nerde dengesiz, nerde umursamaz var beni buldu...

Sonra derler sen neden evlenmiyorsun? Evlenip de napıyım böyle bir adamla (!) ?

Sözün özü dengesiz, değişik insan türleri yüzünden yalnızlığı seviyorum ben de artık...

Haksız mıyım?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• dışlanma olarak değilde onlar için yaptıklarımı haketmiyolar bu yüzden yalnızlık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende yalnızım tek arkadaş dostum yok ama sizin aksinize öyle sinirli biri de değilim sorun insanlarda bizde değil içiniz rahat olsun :)

2|0
    0|0
  • Haklısın da sen birazda şanssız bir çevredesin demek ki. yoksa iyi insanlar da var gayet derdini tasanı paylaşacak.

1|0
    0|0
  • saçma ilişkilerini sürdürmeyerek doğru olanı yapmışsın.. ama bu demek değildir ki pes edip yalnız kalasın.. her zaman ileriye bakıp denemeye devam etmelisin.. insan doğasında sosyal bir canlıdır.. zaman içerisinde doğru insanları biriktirdiğinde hayatında daha mutlu olacaksındır..

0|0
    0|0
  • Evet, İnsanlarda ki iğrençliği gördükçe yalnızlığı seviyorum fazla insana gerek bir tek eşim olsun bir kaç tane de candan samimi dost yeter diyorum...

0|0
    0|0
  • Merak etme bu dúşünceden kurtulursun öyle diyenler çok gördük :D

0|0
    0|0
  • Kendin itiraf etmişsin sinirli ve aksi olduğunu. Sen olsan böyle birine yakın olurmuydun

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim fazla dostum yok. Dostum diyebileceğim 1 kişi var onunla da Şu an görüşemiyoruz. Ben insanların bu egolarından ve ön yargılarından bıktım. Çok ta canım yakıldı. Yalnızda olmak istemiyordum. Belki onlar gibi olursam severler diye düşündüm onuda beceremedim patlak verdim. . Başka bir seçim bırakmadılar be kardeşim. Bende olabildiğince uzaklaştım insanlardan yalnızlığı seçtim. Şimdi sadece kendim gibi ya da çevremdeki insanlara göre 'anormal veya fazlasıyla tuhaf'(ki ben onlara göre öyleyim ) insanlar bulursam onlarla arkadaşlık ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...