İnsanı hayvanlardan ayıran en temel şey nedir ( Akıldır deyip geçiştirecekler gelmeye bilir :) ) ?

İnsanı hayvanlardan ayıran en temel şey nedir ( Akıldır deyip geçiştirecekler gelmeye bilir :) ) ?

=> Şahsen ben akıl düşünmeden ziyade bir insan giyimiyle insan olduğunu kanıtlar yinede farklı görüşler olabilir bu benim görüşüm ve daima arkasındayım.

• Akıl
    A seç
  • Giyim - giyinme bicimi
    B seç
  • Düşünme - fikir üretme
    C seç
  • Dur ben yazayım :)
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• bence insanı hayvandan ayıran en temel sey insanın duygularıdır. ben karşı cinsini canından herşeyinden cok seven bir hayvan görmedim :) ayrıca insanlar sevdıklerı zaman cok değişebiliyor. aşk acısı çeken insanlar... si gara içer, jilet çeker, alkol alır, madde kullanır. insanların hayvanlardan daha akıllı varlıklar oldugunu bılıyoruz ama ınsanlar akıllarını dogru yerde kullanmayı basaramıyor cogu zaman. akıllarını bazen kendılerıne veya baskalarına zarar vermekte kullanıyorlar. işte insanı hayvanlardan ayıran en temel özellık budur bence.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların. çok daha vahşi olması diyebiliriz mesela :) Hayvanlar ihtiyaç duydukları zaman başka bir canlıya zarar verirler ya da kendilerini korumak için, insanlar farklıdır, bazen eğlence amaçlı bile birbirlerini öldürürler.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Değerleri.

0|0
    0|0
    • Hangi ne gibi değerler.

• Hayır hayvanların değer mekanizmaları yoktur çocuklarını içgüdü için tüm hayvanlar korur.
      Eğer hepsi yapıyorsa bu içgüdüdür ki annelerde de bu içgüdü var.
      Siz hiç sağlığı için bir aslanın mekik çektiğini gördünüz mü?

• Yok :)) Peki anladım.

Erkekler Ne Diyor 2

• İlber Ortaylı'ya göre "tarih" kavramı, insanın mazisine karşı duyduğu araştırma ilgisi ve sevgi...

0|1
    0|0
  • hayvanlarda ınsanlar gıbı akıllı varlıklardır öyle olmasa göcmen kuslar göc esnasında yön tayin edemezlerdı mesela.. bence mantık

0|0
    0|0
    • Onların aklı değil iç güdü ile hareket ederler tabiri tam bilmiyorum ama öyle.

Yükleniyor...