Adaletin olduğuna inanıyor musunuz?

Adaletin temelini zenginler atmış. Fakirlere adalet yok parayı veren düdüğü çalar misali... İnsanlar gün geçtikçe daha merhametsiz daha vicdansız oluyor. Sizce'de öyle değil mi?

0|0
9|21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 20

• İntikam verilmemiş adalettir.

0|1
    0|0
  • İlahi adalet vardır. Öyle hukuk sistemi yok adliye falan oralarda %100 değil %50 adalet sağlansın o bile başarı. İnsan düzenbaz, insan kandırılabilir, insan kusurlu o yüzden adalet sistemide kusurlu ve kandırılabilir...

0|1
    0|0
  • Dünyada adelet namına hiç bir şey olduğuna bile inanmıyorum, Allahın adaletini bile ademoğlu kendi çıkarına göre şekillendiriyor...

0|0
    0|0
  • Öyle ama adalet var...

0|1
    0|0
    • Gerçekten adalet olduguna inanıyormusun?

• eyvALLAH kardeş soruna cevap oldu inşALLAH :)

• Adalet var tabiki

1|0
    0|0
  • Adalet yok evet 😑

0|1
    0|0
  • inanmıyorum, en azından varsa bile bana yok

0|0
    0|0
  • Tek adalet tanıyorum.
    Kendisi Tepecik Umumhanesinde çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Adalet bu ülkede sadece bir KADIN ismidir!!

0|1
    0|0
  • Adalet dediğin anadolu parsı gibi. Varlığı biliniyor ama gören pek olmadı.

0|1
    0|0
  • Tabiki var bu dünya sınav dünyası yani dünya ahiretin tarlasıdır yarın mahkemeyi Kübrada tüm haklarımızı alıcaz ne fazla ne eksik

0|0
    0|0
  • Inanmiyorum

0|0
    0|0
  • Bence gün geçtikçe gelişme gösteriyoruz. Daha da vicdansızlaştığımızı düşünmüyorum. Eskiden siyah tenli insanların olabileceği tek şey kölelikti. Şu anda ise insanların kölelik gibi hakları var.

0|0
    0|0
  • Adaler fakirlerin dogru yasamasi icin var, zenginler adalete gore zaten gayet dogru yasiyor :D

0|0
    0|0
  • Adaletin tam işlediğine inanamasamda olduğuna inanıyorum sonuçta baştan sona kadar rüşvet ülkesi değiliz. Torpilin ve sınav puanın varsa atanırsın ama bir çok ülkede devlet dairelerine atanmak hep rüşvet.

0|0
    0|0
  • Türkiye ve adalet öyle mi. Birbirine çok uzak şeyler

0|0
    0|0
  • Tam anlamıyla olmasa da var

0|0
    0|0
  • Adalet yok. Varsa da karşıma çıkmadı henüz

0|0
    0|0
  • Adalet insanların getirdiği kanunlarla olmaz bizi yaratan rabbimizin şeriatı adalettir

0|0
    0|0
  • Aynen öyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...