34 net :( ygs denemesi?

Ygs ilk denemem lise ücüm, özel hocam eksikleri gornek icin yaptik 34 net geldi ve hedefim psikoloji :( seneye kadar yetisirmiyim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• bende ilk denemem 21 netti. zirveydi bide bak düşün kolaydı. ben bu sene gircem sınava. giderek yükselttim ve şimdi 92 yaptım. sınava az kaldı. ama sen seneye kadar daha iyi netler yaparsın güven kendine yeterki.

0|0
    0|0
    • Biraz olsun icim rahatladi umarim istedigin yere gidersin

• senin daha bir senen var ve kendine güvenmelisin. bana çok dediler 10. sınıfta dilek çalışmaya başla ancak toparlarsın diye ama laf dinlemedim. haziranda başladım hocalarım da yardım etti. kıymetini bil 1 sene de toparlarsın sınava daha rahat girersin. ama güven kendine. umarım herkes istediği yerlere gelebilir. yolun açık olsun

Erkekler Ne Diyor 5

• Çalışma programınıza bağlı. Çok çalışarak olacak şey değil mi anlayarak mantığını kavrayarak çalışmak gerek.

0|0
    0|0
  • 34 nete piskolojinin sadece pi sini alırsın skoloji de artk baska zaman

0|0
    0|0
  • i ama matematik netin kaç

0|0
    0|0
  • bu yazı iyi değerlendirirsen meşaleleri yakın üni yakın.

0|0
    0|0
    • Yaza kadar 11 le matematigi halledicem yazin ygs eylulde lys daha sonra ygs denemeleri

• az çalıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seneye kadar yetişirsin ya hu. arkadaslarım da öyle. ben Şu an 60 yapıyorum. sen de yaparsın. paragrafa yoğunlaş türkçeden 30 yap devamı gelir. yardım için sorabilirsin bana

0|0
    0|0
    • Matematigim cok kotu ortaokuldan eksiklerim var yaza kadar matemstigi haledebilir miyim senxe

• yaza kadar sözelleri hallet. lys edebiyat ygs tarih. yazın matla uğraş

• toplamda 34 net? 11. siniflar su an 70 80i goruyo yalniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...