Dombili, Tosun gibi kelimeler?

yurtta kalıyorum yurdun bir çalışanı bana sürekli bu sekilde hitap ediyor.
ben bunu hazmedemiyorum ağzını yüzünü neden kırmadım diye kendi kendimi yiyip bitireceğim :((

sınavım var kpss ona bile çalışamıyorum her derse basladıgımda aklıma geliyor. sen önce kişiliğini kurtar diye beynim baskı yapıyor ve dersi de bırakmak zorunda kalıyorum.

nolur yardım edin nasıl kurtulurum bundan veya o insandan eziklikten öleceğim resmen. hiçbir işimden zevk alamıyorum.

araba kullanırken de aklıma geliyor her işi yaparken aklıma geliyor ve tadım kacıyor aşırı derecede kafama takılıyor ve hazmedemiyorum! arkadaşlar nolur yardım edin napabilirim.

not: bir kişi de değil her girdiğim yerde birileri takacak bir lakap buluyor yıllardır bu tarz şeylerden rahatsız oluyorum. kendimi bildim bileli acı cekiyorum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim aynaya bak. Kendine hedef koy. Yazıl bir spor salonuna bir program yaptır kendine. Birde yemeklerden azalt. Sonra laf söylesinler bakalım.

0|1
    0|0
    • kardeş öyle de bugün dombili yarın başka bir şey geçen sene de "sebastiyan" diyorlardı ona böyle kafayı takıyordum fiziksel özelliklerle alakalı olsa keşke hep böyle şeyler başıma geliyor ve beni benden alıyor.

bir türlü de işin içinden çıkamıyorum napacağım ben :(

• Önemli değil sen doktora git kız arkadaşınla git. Destek olsun sana geçici durum. Gitmedende bir EİG bırak sana zahmet :))

• eyw :) verdim usta kolay gelsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• onların aptallığı boşver sen

0|0
    0|0
    • biliyorum ama hazmedemiyorum sürekli aklıma geliyor boşvermek bu kadar kolay değil biliyorsun dimi

• Ben çok severim dombili erkekleri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• herifin tipine göre sen de inceden sokuşturuver saçlı sakallıysa kıllı topak amca de keltoşsa kelaynak abi de ağzın yok mu goç?

1|1
    0|0
    • özgüvenim olmadığı için hiçbir şey de diyemiyorum :( "boynuzlu pezevenk" diye içimden geçiyor onu dersem de bağırıp çağırır belki kavga çıkarır diye çekiniyorum.
      özgüvensizlikten öleceğim zaten. nolur yardım

• kardeş bunla maalesef ülkemin gerçekleri piskolog psikiyatr tayfasında senin dertlerinde rantlanmaya bulanık suda balık avlamaya çalışıyor al kendine bir mp3 player tak kulaklığı kulağına yanından geçerken şarkı söyler gibi herkes mal olmuş de geç benden öneriler bu kadar sağlıcakla kal

• allah razı olsun yardımcı olmaya çalıştığın için.
      umarım mutlu olursun daima abi.

• Takılma öyle şeylere. yoluna hedefine odaklan

0|0
    0|0
    • elimde olsa keşke aklıma geliyor sürekli napicam ben ölecem böyle giderse.

• Ölcem olurmu hiç. sen işine bak.

• kardeş işine bak demek ne kadar kolay :(( yapamıyorum elimden gelmiyor. beynimin hala bir kenarında bu var. atamıyorum beynimden. işte o yüzden buraya sordum ama malesef burası da bir çözüm olmayacak

• Zayıflayabilirsin.

0|0
    0|0
    • kardeş keşke fiziksel görünüş olsa bu sefer de başka bir şeyler diyecekler her sene başka şeylerle uğraşıyorum.

• O zaman tepkini belli et dostum

• hangi birine tepki göstereyim sürekli böyle kişiler çıkıyor karşıma sürekli ama istisnasız her sene başka biri hatta her gün başka biri karşıma cıkıyor bende problem var galiba

• Bu Tosun sana koysun de sende.

0|0
    0|0
    • bazen diyorum ama hala aklımdan cıkartıp atamıyorum

Yükleniyor...