İlk buluşmaya gitmesem mi acaba?

hanım hanımcık bir kzı var birbirimizi daha görmedik aileler tanıştırdı ama telefonda 1 kere konuştuk mesaj attım emsajımı beğenmiş ancak şu anda moralim hava durumundan beter sıfırın altında neden mi, işyerinde herkes alay ediyor dalga geçiyor bu tiple mi gideceksin buluşmaya kıza yazık edersin deyip gülüyorlar her seferinde tipe bak bu tiple mi diyorlar zaten küçük yaştan beri hep alay edildim dalga geçildim hor görüldüm dışlandım dünya kadar lakap takıldım şimdi ciddi niyetle birisi çıktı karşıma ama cesaretim hiç yok pısırık içine kapanık çekingen utangaç birisiyim ben tipsizmişim hiç birşeyi haketmezmişim kıza yazık edermişim sevemezmişim aşık olamazmışım evlenemezmişim ama hakssızlık bu öyle değil mi? :(

Güncellemeler:
güncel

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Git git kimseye takılma kız senin yapının tersinde biri olursa daha da iyi olur destek olur sana belki atarsın üzerinden o çekingen yapıyı kimlerin kimlerin evlendiğini sevgilisi olduğunu görüyoruz kardeşim yaa eminim senin durumun okadar vahim değildir :) Kalbini içini ferah tut hadi hayırlısı olsun diyelim bizde :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşlarını ve etrafında sana negatif enerji yollayan insanları duyma senin diğer insanlardan üstün veya alçak bir yanın yok mümin müminin aynasıdır kötü söz söyleyen kişi aslında sahibidir. Önemli olan iş arkadaşlarının seni Nasıl gördüğü değil buluştuğun kızın seni Nasıl gördüğü. Git konuş muhabbet et eğer ki iki tarafta birbirinden hoşlanırsa hakkınızda hayırlısı olsun. Kimsenin dediğine kulak asma

0|1
    0|0
  • Git bulusmaya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Milletin dediğine niye kulak asıyorsun arkadaşım? Git ve mutlu ol , gitmezsen kendine yazık edersin.

0|1
    0|0
  • kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
    • 38 yaşında kız 31

• 38 yaşına kadar milletin ne dediğiyle geldiysen,
      zahmet etme bundan sonrasını da milletin dediğiyle git, ne derlerse onu yap,
      38 yılına yazık olur.

• Manyak mısın? Elalemden sana ne kardeşim. :/

0|0
    0|0
  • Git görüş zatem tipine bakıyorsa da olmaz o iş

0|0
    0|0
Yükleniyor...