90'ları, 2000'li yılların başlarını özleyen var mı?

Bizim çocukluğumuzu geçirdiğimiz dönemlere bakıyorum, bir de şimdiki neslin çocuklarının büyüme ve yetişme ortamına. Sokağa çıkıp oyun oynama, o sıcak arkadaşlık sevgisini tatma bile yok gibi. Oynadığımız tasoları, bilyeleri, kiremit oyunlarını özlüyorum. Küçükken kar gördüğümde onu elime almak isterdim, artık o bile kalmadı içimde. İçtenliği günden güne arıyor insan iletişimde.

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• özlenmezmi ya , en çok ta misket oynamayı özledim sanırım. ya da kızlarla ip atlardık :( ne günlerdi ya. anneeeeaaaa diye bağırıp acıktım ekmek sall derdik , bütün sokağın çocukları dışarda herkes oyun oynardı cıvıl cıvıl olurdu.

şimdikiler hepsinin elinde tablet ya da telefon. daha 14 yaşında başlarlar karı kız avına. terbiye yok saygı yok üslup yok hiçbirşey yok.

Allah sonumuzu hayretsin

1|0
    0|0
    • Amin. İnşallah. Aslında bu paylaşımı yapma nedenim biraz da olsa o günlere dönmekti.

• hakısın umarım çabalar bir sonuca varır.

• İnşallah.

En İyi Kız Görüşü

• Evet ozluyorum hemde cok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 90 lar güzeldi

1|0
    0|0
  • özlemek çare etmiyor bazen

1|0
    0|0
  • Ne gunlerdı ya nerden aklına geldiyse insan düşündükce duygulanıyo be

1|0
    0|0
    • Nasıl gelmesin? Yaşadığımız şu hayat çok mu güzel?

• Guzel söz ağzına sağlık birer birer uzaklaştık sevdıklerımızden artık bayramlarda görüşür olduk ama bayramlarda tad vermıyo daha cok şey be ne kadar yazsam sabaha kadar sürer inanki yinede böyle bir konu paylaştığjn için cok saol bazı şeylerı hatırlattın bana

• Rica ederim. Ne mutlu.

• bence tek işe yarayan vatsap. oldu. gerisi boş. keşke 90lara vatsap koysalardı.80ler 90lar harikaydı. bence 90dan sonra nesil çok değişik. şahsen benim fikrim. o zaman daha sıcaktı insanlar daha sıcaktı oyunlar. commodor vardı :D tvye bağlanan oyunlar. kasetli.

0|0
    0|0
  • Gerçekten güzel günlerdi :) Vay be..

1|0
    0|0
  • seni zorla bilgisayar başına oturtup soru sor diyen yok çok özlüyorsan birkaç arkadaşını bul oyna istediğin oyunu. devir sürekli değişiyor bizden önceki nesiller bizi gömüyor biz de sonraki nesli gömüyoruz saçmalığa bak.

0|0
    0|0
  • Moktanlık sizin nesil de başladı yalnız.

0|0
    0|0
  • Özledik de böyle demeyeydin sitede 2000 li doğumlular bile vardir 😄😄

0|0
    0|0
  • 17 mayıs 2000 :-) hatrladınmı

0|0
    0|0
  • 90 lar güzeldi

0|0
    0|0
  • Ah ah o dönen salıncaklar falan hey yavrum hey

0|0
    0|0
  • Acı vardı 99 depremi. Sen yaşamadın galiba bunu.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • insanlar artık internette yaşıyor

0|0
    0|0
  • Cok ozledim la. Biz arcade donemiydik. Iceride bilgisyar atari de vardi disaridada oynardik. Simdikiler sadece biglisyar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zaman zaman özlüyorum ama her dönemin artıları olduğu gibi eksileride oluyor...

0|0
    0|0
  • Biz sokakta gece yarısına kadar oynardık hatta annemin yanından gizlice çıkıp anahtarı alıp sokağa gittiğim olmuştu. Eğlence vardır. Ateş yakar şarkı söylerdik yıldızlara bakıp hayal kurardık şimdi insanlar telefondan başını kaldırmıyo.

0|0
    0|0
  • Çocukluğum 90lar ve ben çok özlüyorum o günleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...